Dzisiaj jest: 27 Czerwca 2026 roku    |    Imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
piątek, 17 października 2014 10:36

Rozpoczęcie sezonu koszykówki

W sobotę 18 października 2014 roku sezon rozgrywkowy rozpoczynają goleniowscy koszykarze.

Klub Koszykarski GRYF inauguracyjny mecz III Ligi Wielkopolskiej rozegra na hali Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Niepodległości. Przeciwnikiem goleniowian będzie zespół GKS Tarnowia z Tarnowa Podgórnego. Mecz rozpocznie się o godz. 16.00.