Dzisiaj jest: 21 Października 2019 roku    |    Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Komunikacja miejska

Komunikacja miejska

Jeżeli zawartość tabeli nie wyświetla się w całości, możesz przewinąć ją przy pomocy paska umieszczonego pod tabelą (na komputerze) lub przesuwając palcem po ekranie (na urządzeniu dotykowym).

Linia nr 1: Dworzec PKS - Podańsko - Os.Helenów - Dworzec PKS (przez: Zakładową, Akacjową, Andersa, Maszewską, Grunwaldzką, ZSP Niepodległości)

PRZYSTANKI AUTOBUSOWE GODZINY ODJAZDU PRZYSTANKI AUTOBUSOWE GODZINY ODJAZDU  
  kurs 1   kurs 2 kurs 3
  Kursuje w dni robocze
od poniedziałku do piątku
  Kursuje w dni robocze
od poniedziałku do piątku
Kursuje w dni robocze
od poniedziałku do piątku
oprócz 24.XII i 31.XII
DWORZEC PKS 05:40 DWORZEC PKS 11:40 18:15
BANKOWA 05:43 GOLENIÓW UL. PUSZKINA 11:43 18:18
GOLENIÓW OS HELENÓW 05:47 SZKOLNA SP-2 - 18:21
GOLENIÓW OS HELENÓW 05:48 DWORZEC PKS - 18:25
HELENÓW-PĘTLA 05:50 BANKOWA - 18:27
PODAŃSKO  05:53 GOLENIÓW ARMII KRAJOWEJ 11:46 -
PODAŃSKO 05:55 NIEPODLEGŁOŚCI – ZSP 11:48 -
HELENÓW-PĘTLA 05:57 GOLENIÓW UL. PRZESTRZENNA 11:53 -
GOLENIÓW OS HELENÓW 05:59 GOLENIÓW UL. MATEJKI 11:57 -
GOLENIÓW OS HELENÓW 06:00 GOLENIÓW UL. PUSZKINA 12:02 -
GOLENIÓW MARSEL 06:03 DWORZEC PKS 12:05 -
ZAKŁADOWA 06:04 MASZEWSKA - SZKOŁA 12:08 -
BANKOWA 06:06 ZAKŁADOWA 12:11 -
DWORZEC PKS 06:09 GOLENIÓW MARSEL 12:12 -
SZKOLNA GARAŻE 06:15 GOLENIÓW OS HELENÓW 12:16 18:32
ARMII KRAJOWEJ 06:19 GOLENIÓW OS HELENÓW 12:17 18:33
GOLENIÓW UL. MATEJKI 06:24 HELENÓW-PĘTLA 12:18 18:34
AKACJOWA 06:25 PODAŃSKO 12:21 18:37
LIPOWA 06:26 PODAŃSKO 12:23 18:39
GOLENIÓW UL. ANDERSA 06:27 JODŁOWA - SP3 12:28 18:44
DWORZEC PKS 06:30 JODŁOWA II 12:30 18:46
BANKOWA 06:33 SPACEROWA 12:34 18:49
GOLENIÓW MARSEL 06:34 GOLENIÓW UL. PUSZKINA - 18:55
ZAKŁADOWA 06:35 DWORZEC PKS 12:37 18:59
MASZEWSKA 06:37      
DWORZEC PKS 06:44      
SZKOLNA GARAŻE 06:48      
ARMII KRAJOWEJ 06:52      
GOLENIÓW UL. MATEJKI 06:57      
AKACJOWA 06:58      
LIPOWA 06:59      
GOLENIÓW UL. ANDERSA 07:00      
GOLENIÓW UL. PUSZKINA 07:03      
DWORZEC PKS 07:07      
DWORZEC PKS 07:09      
SPACEROWA 07:11      
JODŁOWA II 07:15      
JODŁOWA – SP3 07:17      
PODAŃSKO 07:21      
PODAŃSKO 07:23      
HELENÓW PĘTLA 07:25      
GOLENIÓW OS. HELENÓW 07:28      
GOLENIÓW OS. HELENÓW 07:29      
GOLENIÓW MARSEL 07:32      
ZAKŁADOWA 07:34      
BANKOWA 07:36      
DWORZEC PKS 07:41      
GOLENIÓW UL. PUSZKINA 07:46      
ARMII KRAJOWEJ 07:49      
NIEPODLEGŁOŚCI – ZSP 07:51      
GOLENIÓW UL. PUSZKINA 07:56      
DWORZEC PKS 08:00      

Linia nr 2: Dworzec PKS - Goleniowski Park Przemysłowy w Łozienicy - Dworzec PKS (w tym przez Komarowo)

PRZYSTANKI AUTOBUSOWE GODZINY ODJAZDU PRZYSTANKI AUTOBUSOWE GODZINY ODJAZDU
kurs 1 kurs 2 kurs 3 kurs 4 kurs 5 kurs 6 kurs 7 kurs 8 kurs 9 kurs 10 kurs 11
Kursuje w dni robocze
od poniedziałku do piątku
Kursuje w dni robocze
od poniedziałku do piątku
Kursuje w dni robocze od poniedziałku
do piątku oprócz 24.XII i 31.XII
DWORZEC PKS 05:10 05:15 05:20 DWORZEC PKS 06:28 13:29 13:32 14:32 18:28 21:29 22:32 23:32
SZKOLNA GARAŻE 05:13 05:18 05:23 SZKOLNA GARAŻE 06:31 13:32 13:35 14:35 18:31 21:32 22:35 23:35
ARMII KRAJOWEJ 05:15 05:20 05:25 ARMII KRAJOWEJ 06:33 13:34 13:37 14:37 18:33 21:34 22:37 23:37
PRZESTRZENNA 05:19 05:25 05:29 PRZESTRZENNA 06:37 13:38 13:41 14:41 18:37 21:39 22:41 23:41
GPP 7 WEBER 05:24 05:29 05:34 LM WIND 06:40 - - - 18:40 - - -
GPP 4 (GPP PROLOGIS) 05:26 05:31 05:36 GPP ABENA 06:43 13:43 13:46 14:46 18:43 21:43 22:46 23:46
GPP 8 SIA 05:28 05:33 05:38 GPP LUF nż. 06:44 13:44 13:47 14:47 18:44 21:44 22:47 23:47
GPP 9 DANCOAL 05:30 05:35 05:40 GPP 5 DANCOAL 06:46 13:45 13:48 14:48 18:46 21:45 22:48 23:48
GPP ABENA 05:32 05:37 05:42 GPP 6 SIA  06:48 13:47 13:50 14:50 18:48 21:47 22:50 23:50
GPP ABENA 06:02 06:07 06:12 GPP 4 PROLOGIS 06:50 13:49 13:52 14:52 18:50 21:49 22:52 23:52
GPP LUF nż. 06:03 06:08 06:13 GPP 7 WEBER 06:52 13:51 13:54 14:54 18:52 21:51 22:54 23:54
GPP 5 DANCOAL 06:05 06:10 06:15 KOMAROWO 07:03 - - - - - -  
GPP 6 SIA  06:07 06:12 06:17 GPP 7 WEBER 07:12 14:09 14:12 15:12 19:12 22:17 23:12 00:12
GPP 2 (GPP PROLOGIS) 06:11 06:16 06:21 GPP 11 ZAZ  - 14:10 - - - - - -
GPP 7 WEBER 06:14 06:19 06:24 GPP 2 PROLOGIS 07:14 14:11 14:14 15:14 19:14 22:19 23:14 00:14
PRZESTRZENNA 06:17 06:21 06:26 GPP 8 SIA 07:16 14:13 14:16 15:16 19:16 22:20 23:16 00:16
WOJSKA POLSKIEGO 06:19 06:23 06:28 GPP 9 DANCOAL 07:18 14:15 14:18 15:18 19:18 22:21 23:18 00:18
SZKOLNA NETTO 06:21 06:25 06:30 GPP ABENA 07:21 14:18 14:21 15:21 19:21 22:23 23:21 00:21
DWORZEC PKS 06:23 06:27 06:32 GPP LUF nż. 07:22 14:19 14:22 15:22 19:22 22:24 23:22 00:22
                         LM WIND 07:23 - - - 19:23 - - -
PRZESTRZENNA 07:27 14:23 14:26 15:26 19:27 22:27 23:26 00:26
WOJSKA POLSKIEGO 07:30 14:26 14:29 15:29 19:30 22:29 23:29 00:29
SZKOLNA NETTO 07:32 14:28 14:31 15:31 19:32 22:30 23:31 00:31
DWORZEC PKS 07:36 14:32 14:35 15:35 19:36 22:32 23:35 00:35

Linia nr 3: Dworzec PKS - Helenów - Podańsko - Goleniowski Park Przemysłowy w Łozienicy - Dworzec PKS (w tym Komarowo)

PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 1 kurs 2
  Kursuje w dni robocze
od poniedziałku do piątku 
DWORZEC PKS - 14:40
ARMII KRAJOWEJ - 14:45
NIEPODLEGŁOŚCI – ZSP - 14:50
WOJSKA POLSKIEGO - 14:54
GOLENIÓW UL. PUSZKINA - 14:58
DWORZEC PKS - 15:04
MASZEWSKA - 15:10
MASZEWSKA - POLICJA - 15:12
GOLENIÓW UL. PUSZKINA - 15:19
DWORZEC PKS 07:04 15:25
STARGARDZKA 07:11 15:30
STARGARDZKA 07:12 15:31
PODAŃSKO 07:15 15:33
PODAŃSKO 07:16 15:34
PODAŃSKO 07:19 15:36
HELENÓW - PĘTLA 07:22 15:39
JODŁOWA SP - 3 07:25 15:42
JODŁOWA II 07:27 15:44
SPACEROWA 07:29 15:46
DWORZEC PKS 07:32 15:47
SZKOLNA GARAŻE 07:35 15:50
ARMII KRAJOWEJ 07:37 15:52
PRZESTRZENNA 07:41 15:56
KOMAROWO - 16:04
GPP ABENA 07:46 16:09
GPP LUF nż. 07:47 16:10
GPP 5 DANCOAL 07:48 16:11
GPP 6 SIA  07:50 16:12
GPP 4 PROLOGIS 07:52 16:13
GPP 7 WEBER 07:54 16:15
GPP 11 ZAZ  07:55 -
GPP 7 WEBER 08:12 16:16
GPP 2 PROLOGIS 08:14 16:18
GPP 8 SIA 08:16 16:20
GPP 9 DANCOAL 08:18 16:21
GPP ABENA 08:21 16:23
GPP LUF nż. 08:22 16:24
PRZESTRZENNA 08:26 16:27
WOJSKA POLSKIEGO 08:29 16:29
SZKOLNA NETTO 08:31 16:31
DWORZEC PKS 08:35 16:35
STARGARDZKA 08:42 16:42
STARGARDZKA 08:43 16:43
PODAŃSKO 08:46 16:46
PODAŃSKO 08:47 16:47
PODAŃSKO 08:50 16:50
HELENÓW - PĘTLA 08:53 16:53
JODŁOWA SP - 3 08:56 16:56
JODŁOWA II 08:58 16:58
SPACEROWA 09:00 17:00
DWORZEC PKS 09:03 17:03
GOLENIÓW UL. PUSZKINA 09:07 -
GOLENIÓW ARMII KRAJOWEJ 09:10 -
NIEPODLEGŁOŚCI – ZSP 09:12 -
GOLENIÓW UL PRZESTRZENNA 09:17 -
GOLENIÓW UL. ANDERSA 09:21 -
DWORZEC PKS 09:25 -

Linia nr 4: Dworzec PKS - Bolechowo - Danowo - Burowo - Mosty - Dworzec PKS

PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 1 kurs 2
  Kursuje w dni robocze
od poniedziałku do piątku 
Dworzec PKS 06:32 15:40
Goleniów Spacerowa 06:33 15:42
Zabród 06:37 15:45
Bolechowo 06:42 15:50
Stawno 06:45 15:53
Tarnówko  06:47 15:55
Danowo 06:56 16:04
Mosty PP - 16:07
Burowo 07:07 16:15
Mosty 07:13 16:21
Imno 07:14 16:22
Budno 07:16 16:24
Żółwia 07:19 16:27
Maszewska  07:20 16:28
Maszewska Policja 07:21 16:29
Dworzec PKS 07:25 16:33

Linia nr 5: Dworzec PKS -Wierzchosław - Białuń - Żółwia Błoć - Dworzec PKS

PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 1 PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 2
  Kursuje w dni robocze
od poniedziałku do piątku
  Kursuje w dni robocze
od poniedziałku do piątku
Dworzec PKS 06:40 Dworzec PKS 15:42
Szkolna Garaże 06:42 Szkolna Garaże 15:45
Wolińska 06:44 Nowogardzka - szpital 15:46
Wierzchosław 07:00 Żółwia Błoć Nowogardzka 15:49
Miękowo kościół 07:08 Żółwia Błoć skl. 15:54
Białuń Parkowa 07:10 Żółwia Błoć 15:57
Białuń Słoneczna 07:13 Białuń Słoneczna 15:58
Żółwia Błoć 07:15 Białuń Parkowa 15:59
Żółwia Błoć skl. 07:17 Miękowo  16:00
Żółwia Błoć Nowogardzka 07:20 Wierzchosław 16:06
Szkolna NETTO 07:23 Szkolna NETTO 16:18
Szkolna SP2 07:25 Szkolna SP2 16:21
Dworzec PKS 07:27 Dworzec PKS 16:24

Linia nr 6: Dworzec PKS - Marszewo - Dworzec PKS

PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 1 kurs 2
  Kursuje w dni robocze od poniedziałku
do piątku w okresie  od 01.IX. do  30.VI. 
     
     
DWORZEC PKS 06:20 09:50
MASZEWSKA - SZKOŁA 06:22 09:52
ZIELONE WZGÓRZE 06:25 09:55
MARSZEWO I 06:27 09:57
MARSZEWO II 06:28 09:58
ZIELONE WZGÓRZE 06:32 10:02
MASZEWSKA - POLICJA 06:34 10:04
SZKOLNA SP 2 - 10:08
DWORZEC PKS 06:36 10:10

Linia nr 7: Dworzec PKS - Kąty - Krępsko - Łaniewo - Modrzewie - Żdżary- Dworzec PKS

PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 1 kurs 2
  Kursuje w dni robocze
od poniedziałku do piątku 
Dworzec PKS 06:25 15:45
Szkolna Garaże 06:27 15:47
Armii Krajowej 06:29 15:49
Żdżary skrzyż. nż. 06:33 -
Żdżary II - 15:57
Żdżary I - 15:59
Modrzewie plac zabaw 06:35 16:06
Łaniewo wieś 06:40 16:11
Łaniewo  06:44 16:15
Krępsko 06:47 16:18
Kręspko Koszykowa 06:49 16:20
Kąty nż. 06:51 16:23
Kąty 06:53 16:25
Krępsko Koszykowa 06:55 16:27
Krępsko 06:57 16:29
Łaniewo skrzyż. 06:58 16:31
Modrzewie 07:00 16:33
Modrzewie 07:02 16:35
Żdżary skrzyż.nż. - 16:36
Żdżary II 07:06 -
Żdżary I 07:08 -
Wojska Polskiego 07:17 16:40
Szkolna NETTO 07:19 16:42
Szkolna SP-2 07:21 16:44
Dworzec PKS 07:23 16:46

Linia nr 8: Dworzec PKS - Łozienica - Kępy Lubczyńskie - Borzysławiec - Lubczyna - Dworzec PKS

PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 1 kurs 2
  Kursuje w dni robocze
od poniedziałku do piątku 
     
Dworzec PKS 06:44 15:38
Szkolna Garaże 06:46 15:40
Armii Krajowej 06:48 15:42
Przestrzenna 06:51 15:45
Łozienica, ul. Krzywa 06:56 15:50
Łozienica F Gil, nż. 06:59 15:53
Kępy Lubczyńskie, nż. 07:02 15:56
Borzysławiec 07:04 15:58
Borzysławiec 07:06 16:00
Lubczyna, ul. Kasztanowa 07:08 16:02
Kępy Lubczyńskie 07:12 16:06
Przestrzenna 07:22 16:16
Wojska Polskiego 07:24 16:18
Goleniów NETTO 07:26 16:20
Szkolna SP-2 07:28 16:22
Dworzec PKS 07:30 16:24

Linia nr 9: Dworzec PKS - Rurzyca - Kliniska - Czarna Łąka - Pucice - Załom - Dworzec PKS

PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 1 kurs 2
  Kursuje w dni robocze
od poniedziałku do piątku 
Dworzec PKS 06:05 15:10
Norwida-stadion nż. 06:09 15:12
Łozienica Granitowa 06:14 15:17
Rurzyca Goleniowska 06:19 15:22
Rurzyca Goleniowska 06:21 15:24
Rurzyca Goleniowska 06:22 15:25
Rurzyca kościół 06:23 15:26
Rurzyca Goleniowska 06:24 15:27
Rurzyca Farmer 06:25 15:28
Kliniska Wielkie Szczecińska 06:27 15:30
Kliniska Wielkie Szczecińska 06:28 15:31
Czarna Łąka Turystyczna 06:32 15:36
Pucice Wiejska 06:36 15:40
Pucice Wiejska 06:38 15:42
Załom Lubczyńska 06:40 15:44
Załom Lubczyńska 06:41 15:45
Załom Parkowa 06:43 15:47
Załom Parkowa 06:45 15:52
Załom Lubczyńska 06:47 15:54
Załom Lubczyńska 06:48 15:56
Pucice Wiejska 06:50 15:58
Pucice Wiejska 06:52 16:00
Czarna Łąka Turystyczna 06:56 16:04
Kliniska Wielkie Szczecińska 07:02 16:09
Kliniska Wielkie Szczecińska 07:03 16:10
Rurzyca Farmer 07:05 16:12
Rurzyca Goleniowska 07:06 16:13
Rurzyca kościół 07:07 16:14
Rurzyca Goleniowska 07:09 16:16
Rurzyca Goleniowska 07:10 16:17
Rurzyca Goleniowska 07:11 16:18
Łozienica Granitowa 07:16 16:23
Norwida-szkoła nż. 07:21 16:28
Dworzec PKS 07:24 16:31

Linia nr 10: Dworzec PKS - Niewiadowo - Żółwia Błoć - Glewice - Dworzec PKS

PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 1 kurs 2
Kursuje w dni robocze
od poniedziałku do piątku
Dworzec PKS 06:03 15:03
Szkolna Garaże 06:05 15:05
Nowogardzka-szpital 06:07 15:07
Żółwia Błoć Nowogardzka 06:10 15:10
Żółwia Błoć skl. 06:14 15:14
Żółwia Błoć (Grabina) nż. - 15:16
Niewiadowo-kościół 06:26 15:26
Żółwia Błoć (Grabina) nż 06:34 -
Żółwia Błoć skl. 06:38 15:38
Glewice 06:46 15:46
Żółwia Błoć Nowogardzka 06:52 15:52
Szkolna NETTO 06:56 15:56
Szkolna SP2 06:58 15:58
Dworzec PKS 07:00 16:00

Linia specjalna S-1: Dworzec PKS -Święta-Modrzewie-Dworzec PKS

PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 1 kurs 2 PRZYSTANKI AUTOBUSOWE
  Kursuje w dni robocze
od poniedziałku do piątku
w okresie wakacji i ferii zimowych 
 
       
       
       
ŚWIĘTA 06:00 15:45 DWORZEC PKS
BOLESŁAWICE 06:06 15:47 SZKOLNA GARAŻE
MODRZEWIE skrzyż. ŚWIĘTA 06:11 15:48 ARMII KRAJOWEJ
MODRZEWIE skrzyż. ŁANIEWO 06:12 15:53 ŻDŻARY skrzyż. nż.
ŻDŻARY skrzyż. nż. 06:14 15:55 MODRZEWIE skrzyż. ŁANIEWO
WOJSKA POLSKIEGO 06:17 15:56 MODRZEWIE skrzyż. ŚWIĘTA
SZKOLNA NETTO 06:19 16:01 BOLESŁAWICE
SZKOLNA SP2 06:20 16:06 ŚWIĘTA
DWORZEC PKS 06:21 - -

Linia specjalna S-2: Dworzec PKS - cmentarz - Dworzec PKS

Linia specjalna S-2          
Linia: Dworzec PKS -cmentarz -Dworzec PKS          
PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 1 kurs 2 kurs 3 kurs 4 kurs 5
  Kursuje w sobotę i niedzielę
poprzedzające 1 listopada
(Dzień Wszystkich Świętych)
oraz w Dzień Wszystkich Świętych  
Kursuje w sobotę i niedzielę
poprzedzające 1 listopada
Kursuje w dniu
1 listopada
DWORZEC PKS 09:00 10:00 11:00 15:30 13:30
PUSZKINA 09:05 10:05 11:05 15:35 13:35
ARMII KRAJOWEJ 09:08 10:08 11:08 15:38 13:38
PRZESTRZENNA 09:11 10:11 11:11 15:41 13:41
PRZESTRZENNA 09:20 10:20 12:20 17:00 15:30
WOJSKA POLSKIEGO 09:23 10:23 12:23 17:03 15:33
PUSZKINA 09:25 10:25 12:25 17:05 15:35
DWORZEC PKS 09:30 10:30 12:30 17:10 15:40

Linia specjalna S-3 "Zielona Linia": Helenów dworzec PKS - Lubczyna -Helenow (przez Komarowo)

PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 1 kurs 2 kurs 3 kurs 4 kurs 5 kurs 6
  Kursuje od 01 czerwca do 31 sierpnia
w soboty i niedziele oraz w dni
świąteczne wolne od pracy  
Kursuje od 01 lipca do 31 sierpnia
codziennie we wszystkie robocze
dni kalendarzowe  
HELENÓW PĘTLA 09:45 13:45 18:15 09:45 15:45 18:15
DWORZEC PKS 10:00 14:00 18:30 10:00 16:00 18:30
PUSZKINA 10:05 14:05 18:35 10:05 16:05 18:35
ARMII KRAJOWEJ 10:08 14:08 18:38 10:08 16:08 18:38
PRZESTRZENNA 10:10 14:10 18:40 10:10 16:10 18:40
KOMAROWO WIEŚ 10:25 14:25 18:55 10:25 16:25 18:55
LUBCZYNA 10:35 14:35 19:05 10:35 16:35 19:05
LUBCZYNA 10:40 14:40 19:10 10:40 16:40 19:10
KOMAROWO WIEŚ 10:50 14:50 19:20 10:50 16:50 19:20
PRZESTRZENNA 11:00 15:00 19:30 11:00 17:00 19:30
WOJSKA POLSKIEGO 11:03 15:03 19:33 11:03 17:03 19:33
PUSZKINA 11:05 15:05 19:35 11:05 17:05 19:35
DWORZEC PKS 11:10 15:10 19:40 11:10 17:10 19:40
HELENÓW PĘTLA 11:20 15:20 19:50 11:20 17:20 19:50

Linia specjalna S-4 "Wyborcza": Dworzec PKS - obwodowe komisje wyborcze na terenach wiejskich - Dworzec PKS

Kursuje w dni przeprowadzania wyborów: do samorządu, parlamentu, na prezydenta i do europarlamentu           
PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 1
OKW Stara Hydrofornia
w Helenowie
PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 2
OKW Stara Hydrofornia
w Helenowie
PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 3
OKW Kliniska
PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 4
OKWMosty
PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 5
OKW Białuń
PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 6
OKW Lubczyna
PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 7
OKW Krępsko
PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 8
OKW Krępsko
PRZYSTANKI AUTOBUSOWE kurs 9
OKW Załom
Dworzec PKS 11:15 Dworzec PKS 14:55 Dworzec PKS 13:30 Dworzec PKS 09:50 Dworzec PKS 09:50 Dworzec PKS 14:50 Dworzec PKS 13:20 Dworzec PKS 16:45 Dworzec PKS 16:10
Tarnowiec  11:30 Żółwia  15:00 Rurzyca  13:40 Imno  skrzyż. 10:00 Marszewo  10:00 Ininka  15:00 Kamieniska  13:45 Domastryjewo 11 17:00 Pucice, ul. Wiejska  16:30
Tarnówko skrzyż.  11:35 Budno 15:03 Rurzyca  13:42 MOSTY  10:05 Marszewo  kościół 10:01 Łozienica sk. ul. Krzywa  15:05 Święta 13:48 Żdżary I  17:10 Pucice, ul. Wiejska  16:31
Stawno  11:40 Budno skrzyż.Podańsko  15:04 Rurzyca kościół  13:43 Mosty Osiedle  10:10 Żółwia Błoć kurniki 10:15 Komarowo  15:10 Bolesławice 13:50 Modrzewie, skrzyż Łaniewo  17:20 ZAŁOM, ul. Lubczyńska 16:34
Łęsko  11:45 Danowo  15:10 Rurzyca Farmer 13:44 MOSTY  10:15 Glewice  10:20 Kępy Lubczyńskie  15:17 KRĘPSKO, ul. Szkolna  13:55 Modrzewie, skrzyż. Święta  17:21 ZAŁOM, ul. Lubczyńska 16:50
Bącznik  11:50 Podańsko  15:15 KLINISKA, szkoła 13:47 Burowo  10:22 Żółwia Błoć sklep 10:28 Borzysławiec  15:20 KRĘPSKO, ul. Szkolna  14:10 Łaniewo, wieś  17:26 Pucice, ul Wiejska  16:54
Bolechowo  11:55 HELENÓW -pętla 15:18 Pucie 13:52 MOSTY  10:30 BIAŁUŃ 4122Z07  10:32 Borzysławiec  15:21 Bolesławice  14:17 KRĘPSKO, ul. Szkolna  17:30 Pucice, ul Wiejska  16:55
Zabród  12:00 HELENÓW -pętla 15:40 KLINISKA, szkoła 13:58 Imno  skrzyż. 10:35 Niewiadowo - kościół 10:45 LUBCZYNA, ul. Lipowa  15:24 Święta  14:21 Kąty  17:35 Dworzec PKS 17:20
HELENÓW -pętla 12:10 Podańsko  15:43 KLINISKA, szkoła 14:05 MOSTY  10:42 Niedamierz 10:50 Czarna Łąka, ul. Przyjazna  15:30 Kamieniska  14:25 Krępsko, ul. Koszykowa  17:38 Długość kursu w km 38,0
HELENÓW -pętla 12:40 Podańsko  15:44 Rurzyca Farmer 14:07 Mosty Osiedle  10:45 BIAŁUŃ 10:55 Czarna Łąka,ul. Turystyczna  15:31 Dworzec PKS 14:50 KRĘPSKO, ul. Szkolna  17:40    
Zabród  12:50 Danowo  15:50 Rurzyca kościół  14:08 Burowo 10:55 BIAŁUŃ  11:00 LUBCZYNA, ul. Lipowa  15:40 Długość kursu w km 58,0 KRĘPSKO, ul. Szkolna  17:55    
Bolechowo  12:55 Budno skrzyż.Podańsko  15:55 Rurzyca  14:09 Dworzec PKS 11:10 Żółwia Błoć  sklep 11:05 Borzysławiec 15:45     Krępsko, ul. Koszykowa  17:57    
Bącznik  13:00 Budno  15:56 Rurzyca  14:10 Długość kursu w km 48,0 Glewice  11:15 Borzysławiec  15:46     Kąty  18:00    
Łęsko  13:05 Żółwia  16:00 KLINISKA, szkoła 14:20     Żółwia Błoć kurniki 11:23 Kępy Lubczyńskie  15:47     Łaniewo, wieś 18:06    
Stawno  13:10 Dworzec PKS 16:05 Pucie 14:25     Marszewo  11:33 Komarowo  15:55     Modrzewie, skrzyż. Święta  18:11    
Tarnówko skrzyż.  13:13 Długość kursu w km 37,0 Dworzec PKS 14:35     Marszewo  kościół 11:34 Łozienica sk. ul. Krzywa  16:00     Modrzewie, skrzyż Łaniewo  18:12    
Tarnowiec  13:15     Długość kursu w km 42,0     Gniazdowo  11:55 Ininka  16:05     Żdżary I  18:22    
Dworzec PKS 13:30             Wierzchosław  12:05 LUBCZYNA, ul. Lipowa  16:20     Domastryjewo 11 18:32    

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.