Dzisiaj jest: 23 Września 2019 roku    |    Imieniny: Tekla, Bogusław
Wyświetlenie artykułów z etykietą: solectwa

Blisko 850 tys zł otrzymają w przyszłym roku goleniowskie sołectwa w ramach tzw. Funduszu dla Jednostek Pomocniczych. Wnioski, zawierające opis planowanych przedsięwzięć wraz z szacunkami przewidywanych kosztów należy składać do 30 września.

piątek, 13 września 2019 10:13

Nowa grupa wsparcia

Zapraszamy rodziców, których dzieci są uzależnione od narkotyków, zażywają narkotyki, leczyły się już kiedyś lub nigdy nie podjęły leczenia, a rodzice wiedzą, że problem istnieje, na grupę wsparcia z elementami psychoedukacji.

czwartek, 12 września 2019 09:43

Uwaga, niewybuch

Uwaga! W najbliższą niedzielę, 15 września br. w godzinach 6:00-10:00 odbędzie się podjecie niewybuchu z czasów II wojny św. w rejonie Zalewu Szczecińskiego.

Dział: Miasto i Gmina

Masz 50-69 lat? Zrobiłaś już mammografię? Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne. W roku 2019 r. LUX MED kontynuuje program bezpłatnych badań mammograficznych. Najbliższe badania odbędą się 24 października 2019 r. w godzinach od 8.00 do 15.00 na parkingu przy stadionie od strony gimnazjum, ul. Norwida.

poniedziałek, 09 września 2019 10:17

Opieka wytchnieniowa

Gmina Goleniów realizuje Program „Opieka wytchnieniowa” - edycja 2019, skierowany do opiekunów i rodzin sprawujących opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi. Program zapewnia usługę opieki wytchnieniowej w formie pobytu dziennego.

środa, 04 września 2019 09:20

Zmarł Wiesław Ludwicki

Wczoraj, po długiej i ciężkiej chorobie, zmarł pan Wiesław Ludwicki – wieloletni sołtys wsi Bolechowo.

środa, 21 sierpnia 2019 10:33

Trzy nowe linie

Od początku września będą funkcjonować trzy nowe linie komunikacji gminnej. Połączą Goleniów Kątami (przez Żdżary, Modrzewie, Łaniewo i Krępsko), z Lubczyną (przez Łozienicę, Kępy Lubczynskie, Borzysławiec) oraz Załomiem (przez Rurzycę, Kliniska Wielkie, Pucice i Czarną Łąkę).

piątek, 16 sierpnia 2019 12:15

Zmarł Roman Latuszek

Z wielkim smutkiem informujemy o śmierci Romana Latuszka – wieloletniego radnego Rady Miejskiej w Goleniowie i działacza społecznego. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako człowiek pełen pasji i zaangażowania.

środa, 14 sierpnia 2019 10:32

Dofinansowanie do nowej ścieżki

Marszałek Olgierd Geblewicz i burmistrz Robert Krupowicz podpisali umowę, na mocy której ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego zostanie dofinansowana budowa ścieżki pieszo-rowerowej w rejonie Goleniowskiego Parku Przemysłowego. Połączy ona projektowany przystanek kolejowy "Goleniów Park Przemysłowy" z ulicą Prostą i dotrze do ścieżki rowerowej Goleniów-Lubczyna.