Dzisiaj jest: 17 Lipca 2019 roku    |    Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Wyświetlenie artykułów z etykietą: solectwa

Komisja Okręgowa Nr 1/Go w Goleniowie informuje, że na podstawie § 14 pkt 3 uchwały nr 1/2019 Krajowej Rady Izb Rolniczych z dnia 25 lutego 2019 r. oraz uchwały nr 1 Komisji Okręgowej Nr 1/Go w Goleniowie z dnia 12 lipca 2019 r. obsadzony został mandat na członka Rady Powiatowej Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej bez przeprowadzenia głosowania ustalonego na dzień 28 lipca 2019 roku.
Okręgowa Komisja Wyborcza nr 1/Go w Goleniowie podjęła Uchwałę o obsadzeniu mandatu bez przeprowadzenia głosowania, gdyż w terminie do 05.07.2019 roku i dodatkowym terminie do 11.07.2019 roku zarejestrowano 1 kandydata, co oznacza, że liczba zgłoszonych i pozytywnie zweryfikowanych kandydatów jest równa lub mniejsza liczbie mandatów do obsadzenia.
W dwumandatowym Okręgu Wyborczym nr 1/Go w Goleniowie członkiem Rady Powiatowej Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Goleniów został pan Andrzej Szmuc.

Obwieszczenie Komisji Okręgowej w Goleniowie o obsadzeniu mandatu jest dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej UGiM w Goleniowie.

Dział: Miasto i Gmina

Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o. w Goleniowie informuje, że w związku z koniecznością dezynfekcji i płukania odcinka sieci wodociągowej w miejscowości Żółwia Błoć od dnia 11.07. od godz. 10.00 - do dnia 15.07.2019 do godz. 14.00 zostanie wstrzymana dostawa wody do odbiorców w miejscowości Żółwia Błoć nr 50, 51, 51a, 52. Godziny w/w prac mogą ulec zmianie

Dział: Awarie
wtorek, 09 lipca 2019 09:56

Goleniowski Senior Roku

Zgłoszenia kandydatów w konkursie „Goleniowski Senior Roku”, ogłoszonym przez Goleniowską Radę Seniorów, można składać do dnia 10 września.
Zostaną przyznane trzy tytuły: Goleniowskiego Seniora Roku, Przyjaciela Goleniowskich Seniorów oraz Instytucji Przyjaznej Seniorom.

Dział: Miasto i Gmina

Komisja Okręgowa nr 1/Go w Goleniowie informuje o uzupełniającym naborze kandydatów do Rady Powiatowej Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej. Termin składania zgłoszeń upływa w dniu 11 lipca 2019 r.

wtorek, 02 lipca 2019 08:19

Nabory do rad ZIR

Okręgowa Komisja Wyborcza w Goleniowie informuje członków Izby Rolniczej, że w dniach 1-5 lipca br. w godz. 8:00-15:00 Komisja Okręgowa nr 1/Go w Goleniowie będzie przyjmować zgłoszenia kandydatów do rad powiatowych Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej.

środa, 26 czerwca 2019 09:08

Po pożarze w Kliniskach

W sobotę wieczorem pożar zniszczył część prywatnego domu w Kliniskach. Straty są spore, poszkodowana rodzina potrzebuje pomocy.

środa, 19 czerwca 2019 16:27

Wybory do Izb Rolniczych 2019

Zgodnie z uchwałą nr 2/2019 Krajowej Rady Izb Rolniczych z dnia 25 lutego 2019 r. w sprawie zarządzenia wyborów do walnych zgromadzeń izb rolniczych, wybory do izb rolniczych VI kadencji odbędą się w dniu 28 lipca 2019 r.

środa, 19 czerwca 2019 09:20

Informacja o konsultacjach społecznych

Burmistrz Gminy Goleniów zarządza konsultacje społeczne, które polegać będą na udzieleniu odpowiedzi na pytania postawione w ankiecie konsultacyjnej o treści: Czy jest Pan/Pani za wyłączeniem z obszaru Sołectwa Lubczyna osady Kępy Lubczyńskie i przyłączeniem jej do Sołectwa Borzysławiec?

wtorek, 18 czerwca 2019 08:51

Uwaga na procesje

W czwartek, 20 czerwca obchodzone jest święto Bożego Ciała, a stałym elementem obchodów jest procesja. Podajemy trasy ich przejścia przez miasto, by uniknąć problemów komunikacyjnych.

Dział: Miasto i Gmina

Spotkania informacyjne dla mieszkańców Gminy Goleniów, na których omówione zostaną ogólne zasady udzielania dotacji/grantów na wymianę pieców węglowych oraz wymianę pieców węglowych wraz z termomodernizacją w ramach Zachodniopomorskiego Programu Antysmogowego, odbędą się w dniach: