Dzisiaj jest: 30 Marca 2017 roku    |    Imieniny: Amelia, Leonard, Dobromir
Wyświetlenie artykułów z etykietą: solectwa
sobota, 11 lutego 2017 22:55

Granty dla sołectw

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza do udziału w konkursie „Granty sołeckie 2017”. Pula środków w konkursie to 500.000,00 zł

środa, 16 listopada 2016 06:48

Pokażcie, czego chcecie

Nie było dotąd w zwyczaju pytać dzieci, co chcą mieć na swoim placu zabaw. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Komarowie swoje oczekiwania wyrazili w formie makiet przygotowanych na konkurs pod patronatem burmistrza Goleniowa. Przed jego gabinetem od wtorku wystawiane jest sześć prac pokazujących dziecięce wizje.

czwartek, 05 maja 2016 08:23

Kto zostanie sołtysem roku?

Do 31 maja wydłużony został termin nadsyłania kandydatów do konkursu o tytuł „Sołtysa Roku 2016”.

piątek, 26 lutego 2016 11:07

Trzeci sołtys

Mosty-Osiedle, najmłodsze sołectwo w gminie Goleniów, od czwartku na nowego sołtysa. Został nim pan Mariusz Gajewski. Zastąpił pana Piotra Bakana, który zrezygnował po krótkim okresie pełnienia funkcji.

piątek, 19 lutego 2016 11:11

Biała Niedziela

W niedzielę, 28 lutego kolejny Dzień Bezpłatnych Porad i Badań Medycznych. Lekarze i terapeuci nieodpłatnie przyjmować będą wszystkich potrzebujących. Organizatorami Dnia są Akcja Katolicka przy parafii św. Katarzyny i Gmina Goleniów.

środa, 17 lutego 2016 08:03

W sprawie sklepu

Burmistrz Robert Krupowicz we wtorek 16 lutego spotkał się z sołtysem i radą sołecką Klinisk. Głównym tematem rozmowy były plany budowy dużego sklepu spożywczego.

środa, 10 lutego 2016 06:25

Skonsultować, powiadomić

Burmistrz Robert Krupowicz zwrócił się do sołtysa Klinisk o przedstawienia stanowiska lokalnej społeczności w sprawie budowy dużego sklepu u zbiegu ulic Szczecińskiej i Piastowskiej. Będzie ono wzięte pod uwagę przy podejmowaniu przez burmistrza decyzji o wydaniu warunków zabudowy dla tej inwestycji.

poniedziałek, 01 lutego 2016 13:53

Chce pomóc? Ukarać

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Goleniowie zakończył zbiórkę pieniędzy na rzecz osób poszkodowanych w Białuniu i Rurzycy. Na rzecz poszkodowanych w wybuchu pieca w Białuniu nie wpłynęła ani złotówka.

środa, 27 stycznia 2016 10:52

Sprostowanie

Pan Andrzej Bugajski 20 stycznia br. opublikował w internecie tekst pt. „Władza śpi”, w którym znalazło się szereg nieprawdziwych informacji nt. rzekomego braku działań władz Gminy po pożarach, jakie miały miejsce na pod koniec ubiegłego i na początku obecnego roku. W sobotę, 23 stycznia w trakcie rozmowy z p. Bugajskim zostało uzgodnione, że opublikuje sprostowanie podające rzetelne informacje o działaniach gminy po pożarach. Do dzisiaj (środa 27 stycznia) nie wywiązał się z obietnicy, dlatego podajemy treść sprostowania.

poniedziałek, 18 stycznia 2016 05:28

Dofinansowanie na usuwanie azbestu

Gmina Goleniów po raz kolejny składać będzie wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie o udzielenie dotacji na zadania związane z usuwaniem azbestu.