Dzisiaj jest: 21 Października 2021 roku    |    Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

 

telefony epuap

 

środa, 17 grudnia 2014 10:51

Ulica Szkolna przejezdna

Od poniedziałku, 15 grudnia 2014 roku, udostępniony dla ruchu został ostatni odcinek przebudowywanej ulicy Szkolnej (okolice przejazdu kolejowego) i cała ulica – od Ronda Hanzeatyckiego do przejazdu kolejowego – jest już przejezdna.

Dział: Miasto i Gmina
piątek, 28 listopada 2014 12:05

Finisz wkrótce

Zbliża się do końca remont ulicy Szkolnej; największej inwestycji drogowej w mieście. Termin zakończenia prac wyznaczono na 10 grudnia 2014 r.

Dział: Miasto i Gmina
wtorek, 18 listopada 2014 10:30

Niedługo koniec prac

Trwają prace na ostatnim odcinku remontowanej od wiosny ulicy Szkolnej. Znaczna jej część – od ronda Hanzeatyckiego do parkingu przy Lidlu – jest przejezdna. Z ruchu kołowego wyłączony jest tylko ok. 100-metrowy odcinek przed przejazdem kolejowym.

Dział: Miasto i Gmina
piątek, 10 października 2014 08:52

Od soboty skrzyżowanie zamknięte

Jutro, tj. 11 października 2014 r., wyłączone z ruchu zostanie skrzyżowanie ulicy Szkolnej, Maszewskiej i Pułaskiego. Wykonawca, firma Strabag, rozpocznie ostatni etap przebudowy ulicy Szkolnej.

Dział: Miasto i Gmina

Firma STRABAG Sp. z o.o. - generalny wykonawca przebudowy ul. Szkolnej w Goleniowie - informuje o planowanym terminie wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu, zgodnie z zatwierdzonym projektem, polegającej na całkowitym zamknięciu dla ruchu skrzyżowania ul. Szkolnej, Maszewskiej i Pułaskiego. Planowany termin wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu: 10-11.10.2014 r.

Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o. w Goleniowie informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w ulicy Szkolnej w Goleniowie w dniu 2-3 września (w nocy z wtorku na środę) 2014 r. w godz. od 23.30 do ok. 5.30 zostanie wstrzymana dostawa wody do odbiorców:

 • ul. Pułaskiego nr 17 (piekarnia: GS „Samopomoc Chłopska”)
 • ul. Szarych Szeregów nr: 10, 12, 14
 • ul. Szkolna nr: 39, 45
Dział: Awarie
środa, 30 lipca 2014 10:14

Wykopy na skrzyżowaniu

W poniedziałek, 28 lipca 2014 r., zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wyłączone z ruchu zostało skrzyżowanie ulic Szkolnej i Szarych Szeregów.

Dział: Miasto i Gmina

Od poniedziałku (28 lipca) zamknięte zostanie skrzyżowanie ulic Szarych Szeregów i Szkolnej w związku z realizacją przebudowy ulicy Szkolnej. Będzie jednak możliwość dojazdu do posesji oraz sklepów Lidl i Aba.  

czwartek, 24 lipca 2014 10:27

Pierwszy odcinek Szkolnej przejezdny

Ulica Szkolna na odcinku od ronda do skrzyżowania z ulicą Bohaterów Warszawy jest przejezdna. Wykonawca zakończył właśnie kładzenie warstwy wiążącej asfaltu.

Dział: Miasto i Gmina
środa, 16 lipca 2014 08:38

Ulica Szkolna w przebudowie

Dobiega końca przebudowa pierwszego odcinka ulicy Szkolnej. W przyszłym tygodniu (od 21 do 24 lipca 2014 r.) wykonawca planuje położenie nawierzchni bitumicznej od Ronda Hanzeatyckiego do skrzyżowania z ulicą Bohaterów Warszawy.

Dział: Miasto i Gmina
Strona 1 z 2

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

 1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
 2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
 3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
 4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
 5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
 6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
 7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
 8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
 10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.