Dzisiaj jest: 18 Stycznia 2022 roku    |    Imieniny: Piotr, Małgorzata

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

 

telefony epuap

 

telefony Covid

poniedziałek, 17 marca 2014 14:07

Goleniów uhonorował Rotmistrza Pileckiego

„Drogi Rotmistrzu, chcemy na naszą miarę ofiarować ci nasz symbol pamięci. Nie możemy więcej, ale cieszymy się, że twoje nazwisko będzie w naszym mieście. Że będzie prowokowało nas wszystkich do tego, by do twojej postaci, tak wielkiej duchem, sięgać” - przytoczony fragment homilii ks. Rafała Hoczka wygłoszonej podczas mszy w intencji Rotmistrza Witolda Pileckiego, najpełniej oddaje atmosferę, jaka towarzyszyła uroczystości nadania jego imienia placowi przy ul. Konstytucji 3 Maja.

Dział: Miasto i Gmina
piątek, 31 stycznia 2014 12:38

Plac Rotmistrza Pileckiego

Plac przy Pomniku Niepodległości w Goleniowie nosić będzie imię bohatera czasów II Wojny Światowej, Rotmistrza Witolda Pileckiego.

Dział: Miasto i Gmina
środa, 04 grudnia 2013 17:27

Zmiany widoczne gołym okiem

Dobiega końca realizacja projektu „Otwarte Bramy”. Odbiór inwestycji nastąpi za kilka dni. Wykonawca – SPRI MAZUR – instaluje ostatnie urządzenia, między innymi ogólnie dostępną toaletę na Plantach oraz barierki na zejściu na bulwar spacerowy nad Iną.

Dział: Miasto i Gmina
poniedziałek, 18 listopada 2013 14:00

Rzeźby na promenadzie

W ramach projektu „Otwarte Bramy” na promenadzie nad Iną, wzdłuż murów obronnych, ustawione zostały niedawno trzy granitowe rzeźby.

Dział: Miasto i Gmina
poniedziałek, 04 listopada 2013 14:09

Jeszcze nie skończone a już niszczone

Dobiegają końca prace przy realizacji dużego projektu „Otwarte Bramy – szlak turystyczny w mieście Goleniów”. W jego efekcie powstanie ponad kilometrowy ciąg spacerowo-rekreacyjny wzdłuż murów obronnych, począwszy od parku przy Gimnazjum nr 1, przez skwer przy ul. Kościuszki, po Planty.

Dział: Miasto i Gmina
piątek, 12 lipca 2013 11:27

Otwarte Bramy

Zgodnie z przyjętym harmonogramem przebiegają prace przy realizacji projektu „Otwarte Bramy”. Najbardziej zaawansowane są przy pomniku oraz wzdłuż ulicy Kościuszki.

Dział: Miasto i Gmina
czwartek, 11 lipca 2013 11:20

Niewybuch na Plantach

W środę (10 lipca 2013 r.) pracownicy firmy realizującej zadanie „Otwarte Bramy” wykopali na Plantach pocisk z drugiej wojny światowej.

Dział: Miasto i Gmina
poniedziałek, 24 czerwca 2013 06:06

Otwarte Bramy - prezentacja projektu

W 2013 roku Gmina Goleniów realizuje projekt pod nazwą "Otwarte Bramy" polegający na utworzeniu spójnego ciągu spacerowego od parku przy Gimnazjum nr 1 wzdłuż Iny przez skwer przy ul. Kościuszki do Plantów. Zapraszamy do zapoznania się z projektem.

Dział: Aktualności
wtorek, 04 czerwca 2013 10:59

Nowe place zabaw

W ubiegłym tygodniu w dwu punktach miasta stanęły nowe place zabaw dla dzieci. Pierwszy z nich, złożony z kilku urządzeń, zamontowany został na podwórku między blokami przy ul. Grunwaldzkiej, drugi – w parku przy ulicy Szczecińskiej.

Dział: Miasto i Gmina
piątek, 24 maja 2013 12:36

Planty w przebudowie

W dobrym tempie prowadzone są prace przy realizacji kolejnego dużego zadania inwestycyjnego w mieście – projektu „Otwarte Bramy”.

Dział: Miasto i Gmina
Strona 1 z 2

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.