Dzisiaj jest: 15 Kwietnia 2021 roku    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

telefony epuap

poniedziałek, 18 sierpnia 2014 12:49

Bramat 2014

25 wydarzeń teatralnych i muzycznych z Polski i zagranicy, ciekawi artyści, akcje uliczne, murale i solidarność z Ukrainą. 4 września 2014 roku startują jubileuszowe XV Goleniowskie Spotkania Teatralne BRAMAT 2014.


Te wyjątkowe spotkania młodego teatru i zawodowych artystów scen polskich po raz pierwszy zaistniały w goleniowskiej przestrzeni w 2000 roku. Ich gospodarzem był i nadal jest Teatr BRAMA, stworzony i prowadzony do dzisiaj przez Daniela Jacewicza. „15 edycja Goleniowskich Spotkań Teatralnych BRAMAT to dla nas szczególna i niezwykła rocznica” – czytamy w przekazanej nam informacji. - „Dołożyliśmy wszelkich starań, aby tegoroczna edycja była atrakcyjna i godna jubileuszu”.

I tak zapewne będzie, w programie bowiem znalazło się 19 spektakli teatralnych, między innymi „Pojedynek” w wykonaniu Jana Peszka i Błażeja Peszka, „Scenariusz dla nieistniejącego lecz możliwego aktora instrumentalnego” w wykonaniu Jana Peszka, „Lailonia” szczecińskiego Teatru Kana, czy „Bóg mordu” Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. W jubileuszowych spotkaniach wystąpią teatry z Warszawy, Poznania, Krakowa, Łodzi, Szczecina, Gryfina, Kołobrzegu i Goleniowa (Brama z „Poczekalnią” i Kingdom of Curvy Fork w premierze „Werter”).

W trakcie czterodniowej imprezy zagrają i zaśpiewają: Lesja Szulc – Ukrainka z urodzenia, goleniowianka z wyboru, orkiestra dęta „Wood & Brass Band” oraz zespół „Specyficzni” (wszyscy z Goleniowa) oraz Feng Szuja (Szczecin). Koncert „Wygrajmy pokój” to polsko -ukraiński projekt muzyczny, zaś „Bramat – krok w przyszłość” to projekt polsko-niemiecki.

Wraz z Teatrem Brama Goleniów oraz Goleniowskim Domem Kultury zapraszamy mieszkańców Goleniowa i przyjezdnych gości do udziału w tej duchowej, teatralnej i muzycznej uczcie. Pełen program imprezy jest dostępny tutaj.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.