Dzisiaj jest: 20 Czerwca 2021 roku    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

telefony epuap

czwartek, 18 lipca 2013 08:16

Teatr Brama zaprasza

Goleniowski Teatr Brama zaparasza na kulturalny weekend. Start już w przyszły czwartek w Strzelewie, gdzie odbędzie się dwudniowe Artystyczne Święto Obfitości, a w sobotę kończąć w Goleniowie Amerykańską Inwazją.

Artystyczne Święto Obfitości - Strzelewo - Stodoła Zygmunta Helanda

25 lipca - czwartek

19.00. Teatr Stella Polaris - “The Life of Zanko - A Circus Fiction”

Premierowy w Polsce spektakl Teatru Stella Polaris w wykonaniu lidera grupy Pera Spildra Borga. Jest to opowieść o podróżującym komiku, który podobnie jak jego przodkowie zwiedził wiele krajów i poznał wielu ludzi. Opowiada nam o miłości, życiu, śmierci i zdradzie w tym szczególnym pokazie cyrkowym.

26 lipca - piątek

18.00. Teatr Brama Goleniów - “Uczucie w dźwięku”
19.30. Koncert - Sutari
21.00. Koncert - Kałe Bała
22.30. Koncert - Specyficzni

Dwa dni prezentacji są finalnym produktem polsko - niemieckiego projektu „Artystyczne Święto Obfitości”. Projekt jest możliwy dzięki dofinansowaniu przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów INTERREG IV A Euroregionu Pomerania) oraz Fundusz Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży.

Amerykańska Inwazja - Goleniów, plac przy amfiteatrze (ul. Zielona Droga)

Sobota 27 lipca 2013

17.00. Parada Teatru Stella Polaris – Norwegia (od dworca do amfiteatru)
17.30. Spektakl Teatru Stella Polaris – „Celebration of Life”.
Impreza poza czasem, miejscem i językiem. Największy karnawał w Goleniowie. Jest to wydarzenie, które zmieni ten moment w coś specjalnego!

18.30 Zagrają gwiazdy amerykańskiej sceny rozrywkowej 

W trakcie pikniku odbędą się gry i zabawy: ujeżdżanie byka, konkurs jedzenia hot- dogów oraz wiele, wiele innych.

Więcej na stronie: www.teatrbrama.org

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.