Dzisiaj jest: 22 Stycznia 2019 roku    |    Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
wtorek, 29 sierpnia 2017 07:18

Trzy medale Hanzy

Zawodnicy Hanzy Goleniow - Julita Maniecka, Kacper Pietkiewicz i Julia Stężalska (Foto: KS Hanza Goleniów) Zawodnicy Hanzy Goleniow - Julita Maniecka, Kacper Pietkiewicz i Julia Stężalska (Foto: KS Hanza Goleniów)

Młodzi zawodnicy KS Hanza Goleniów w sobotę 26 sierpnia wywalczyli trzy medale na Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego Młodzików w Lekkoatletyce. Podopieczni Piotra Walkowiaka wywalczyli jeden złoty i dwa brązowe medale.

W biegu na dystansie 600 m doskonałą formę zaprezentowała Julita Maniecka, która tuż po starcie wyszła na prowadzenie i narzuciła współzawodniczkom bardzo szybkie tempo. Jej przewaga nad rywalkami sukcesywnie rosła, zawodniczka Hanzy zwyciężyła z dużą przewagą nad kolejną rywalką uzyskując na mecie czas będący jej nowym rekordem życiowym - 1:37:66 min. W rankingu PZLA w kategorii U16 jest to czwarty czas w Polsce uzyskany w tym sezonie.

Na dystansie 600 m wystartowała także Julia Stężalska. Biegnąc w jednej serii z Julitą Maniecką jako jedyna próbowała nawiązać z nią równorzędna walkę, pokonując o wiele za szybko jak na obecne możliwości pierwszą część dystansu. Przyszło jej za to zapłacić na ostatniej prostej, kiedy sił ubywało, a zbliżały się do niej rywalki. Ostatecznie wywalczyła trzecie miejsce na mecie z czasem 1:44:10 min.

W biegu na 1000 m wystartował Kacper Pietkiewicz. Poradził sobie bardzo dobrze, kilkakrotnie odpierając ataki w prowadzącej grupie. Nowy, poprawiony o 4 sekundy rekord życiowy - 2:48:60 min. zapewnił mu brązowy medal w tym biegu.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.