Dzisiaj jest: 21 Lipca 2018 roku    |    Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
poniedziałek, 08 września 2014 09:31

Sportowa gala

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Goleniowie okazała się najlepsza w województwie we współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych w roku szkolnym 2013/2014. Informację tę przekazano 6 września 2014 r. podczas Gali Sportowców. Od burmistrza Gminy Goleniów szkoła wraz z gratulacjami otrzymała czek na kwotę 3000 zł.

Goleniowskie szkoły, głównie SP 2 i SP 4, co roku w rankingach wojewódzkich plasowały się na wysokich pozycjach, dawno jednak żadna nie znalazła się w ścisłej czołówce. Tym większy sukces „dwójki”, na który pracowali nauczyciele wychowania fizycznego: Hanna Grzegrzółka, Ewa Frontczak, Sławomir Szwarc i Jan Janicki oraz ich uczniowie. I to uczniowie SP 2 stanowili najliczniejszą grupę młodych sportowców uhonorowanych podczas gali pamiątkowymi statuetkami i nagrodami rzeczowymi. Ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Wręczali je burmistrz Robert Krupowicz i wicemistrz Europy w biegu na 3000 m z przeszkodami Krystian Zalewski. Poniżej podajemy nazwiska uczniów nagrodzonych podczas gali oraz ich najważniejsze sukcesy.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2
Jessica Mścichowska, Justyna Leszczyńska, Karolina Borowska, Natalia Jurczak, Michalina Zubko, Julia Olesińska, Anastazja Gliwińska, Julia Kaczmarska, Olivia Reinsch, Julita Maniecka , Wiktoria Rombel – pierwsze miejsce w województwie i czwarte w kraju w sztafetowych biegach przełajowych; Weronika Astachow, Martyna Głuszek, Zuzanna Wojszel  i Jessica Mścichowska – III miejsce w mistrzostwach województwa w biegach sztafetowych 4 x 100 m; Bartosz Tomaszewicz, Patryk Soszyński, Dominik Turczański, Bartosz Szwarc, Kamil Chorąży, Witold Szulga, Gabriel Maniecki, Mateusz Sielicki, Kacper Woźniak, Adam Gacałek, Eryk Zamojski, Dawid Flegiel, Dawid Grodnicki -  I miejsce w województwie i XII w kraju w sztafetowych biegach przełajowych.

Zespół Szkół Publicznych w Kliniskach Wielkich
Zofia Zasuwa – II miejsce w mistrzostwach województwa w trójboju LA. Nauczycielem - Paweł Teleman.

Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1
Ewa Mackiewicz, Marta Greczan, Martyna Kowalska, Aleksandra Kozak, Alicja Juszczak, Julia Szadkowska, Aleksandra Cichowicz, Hanna Wegnerowska, Anna Kurp, Milena Ucińska, Julia Tomasiak – III miejsce w mistrzostwach województwa w piłce siatkowej. Nauczyciel – Anna Niechwiadowicz.

Gimnazjum nr 2
Kamila Glinkowska, Aleksandra Idziaszczyk, Wiktoria Chrobocińska, Paulina Górska, Patrycja Puchalska – II miejsce w mistrzostwach województwa w biegach rozstawnych 4 x 100 m; Jarosław Gościło, Mateusz Frańczak, Wojciech Gutsche, Jakub Kaliszczuk, Bartosz Banasiak, Patryk Delida, Maciej Pastuszka, Radosław Czarny, Mateusz Krzak, Paweł Lechowicz, Szymon Sobków, Jakub Musialski, Mateusz Małachowski, Przemysław Stefaniak, Kamil Madej – III miejsce w Mistrzostwach Województwa w Szkolnej Lidze LA. Nauczyciele – Julita Olesińska i Remigiusz Gajewski.


 

Współzawodnictwo sportowe w Gminie Goleniów w roku szkolnym 2013/2014 (trzy pierwsze miejsca)

Szkoły podstawowe
1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Goleniowie – 500 pkt.
2. Zespół Szkół Publicznych w Kliniskach – 209 pkt
3. Szkoła Podstawowa nr 4 w Goleniowie – 192 pkt.

Gimnazja
1. Gimnazjum nr 2  w Goleniowie – 476 pkt.
2. Gimnazjum nr 1 w Goleniowie – 229 pkt.
3. Zespół Szkół Publicznych w Kliniskach – 193 pkt.

Galę poprowadził Jacek Kostrzeba, trener Krystiana Zalewskiego, a uświetniły ją swoimi piosenkami Ania Kierzynkowska, Adrianna Sobolewska, Julia Małecka, Karolina Płejko i Gabriela Kowalska ze Studia wokalnego prowadzonego w Goleniowskim Domu Kultury przez Dorotę Gołębiowską.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.