Dzisiaj jest: 24 Kwietnia 2018 roku    |    Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Spotkanie w sprawie oferty ZAZ

18 czerwca br. odbędzie się spotkanie burmistrza Roberta Krupowicza z goleniowskimi przedsiębiorcami. Rozmawiać mają o pomysłach na funkcjonowanie goleniowskiego Zakładu Aktywności Zawodowej, który zostanie utworzony w Goleniowskim Parku Przemysłowym.

Parking dla samochodów ciężarowych, myjnia samochodów, pralnia, catering, niszczenie dokumentów, utrzymanie terenów zielonych, odśnieżanie, drobne remonty – to tylko część z pomysłów na ofertę, z jaką Zakład Aktywności Zawodowej mógłby wystąpić do firm działających na terenie Goleniowa. Spotkanie będzie okazją do zorientowania się w potrzebach goleniowskich firm, a z drugiej strony przedstawienia przedsiębiorcom propozycji ZAZ.
W spotkaniu wezmą udział praktycy, którzy zaprezentują funkcjonujące już w naszym regionie zakłady tego typu. Zachęcamy przedsiębiorców do udziału w spotkaniu.
Odbędzie się ono w czwartek 18 czerwca o godz. 10:00 w siedzibie StylePit Poland Sp. z o.o. w Łozienicy, przy ul. Prostej 40. Zainteresowane firmy proszone są o zgłaszanie chęci udziału w spotkaniu drogą mailową, na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do piątku, 5 czerwca br.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl