Dzisiaj jest: 26 Czerwca 2026 roku    |    Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
piątek, 17 października 2014 10:40

Startuje Liga Kadetek

Sezon rozgrywkowy rozpoczynają goleniowskie siatkarki. 18 października staruje Liga Kadetek. Siatkarki UKS BARNIM w pierwszym meczu zmierzą się z UKS OPP Kołobrzeg. Mecz rozegrany zostanie w hali OSiR przy ul. Szarych Szeregów, rozpoczęcie o godz. 12.00.