Dzisiaj jest: 26 Czerwca 2026 roku    |    Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
piątek, 16 października 2020 10:58

W autobusach mniej miejsc

Zgodnie z nowymy wytycznymi, od 17 października br. w komunikacji miejskiej wprowadza sie ograniczenie liczby pasażerów. Zajętych może być 50 % miejsc siedzących lub 30 % liczby wszystkich miejsc. Informacje o dopuszczalnej liczbie pasażerów znaleźć będzie można na poszczególnych autobusach. Przypominamy również o obowiązku zasłaniania ust i nosa podczas podróży komunikacją miejską.