Dzisiaj jest: 20 Maja 2018 roku    |    Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
środa, 14 września 2016 10:36

Udane afterparty

Tym razem frekwencyjny sukces. Na piątkowy koncert w amfiteatrze przyszło około 450 osób, choć nie było tylu gwiazd, co w czerwcu w GPP, impreza znacznie mniejsza i nie tak mocno nagłośniona. Tzn. chodzi o nagłośnienie w mediach, bo głośników nie żałowano.

Kolejka do wejścia w amfiteatrze – rzadki widok. Widownia wypełniona mniej więcej w 2/3, więc pusto nie było. Kto przyszedł – nie żałował. Rozpoczął goleniowski Slaveout, zagrał zarówno własne kompozycje, jak i metalowe covery. Po krótkiej przerwie główny punkt programu: Night Crawlers. Pierwszy gość NC – Asia Stanuch w repertuarze Nirvany i Kings of Leon. Potem Olek Różanek, właściwy wokalista Night Crawlers. W drugiej części koncertu doszli goście przyjezdni z kraju: najpierw Titus z Acid Drinkers (covery Motörhead, Thin Lizzy i Black Sabbath), potem Krzysiek „Zalef” Zalewski (5 numerów Iron Maiden), a na koniec wszyscy razem na scenie w piosence Judas Priest.

Kolejne działanie Stowarzyszenia Motocyklistów Goleniowskich to koncert krajowej gwiazdy melodyjnego metalu w sali Teatru Brama 31 października. Organizatorzy wkrótce ujawnią, kto wystąpi.

Rock Hard Ride Free Afterparty zostało organizowane z myślą o sponsorach i partnerach czerwcowego festiwalu. Impreza była muzycznym podziękowaniem dla nich za wsparcie, jakiego udzielili przy realizacji tego bezprecedensowego wydarzenia artystycznego w sercu Goleniowskiego Parku Przemysłowego.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl