Dzisiaj jest: 19 Maja 2024 roku    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Urodziny GOL

wtorek, 14 maja 2024 11:36

Zapraszamy na Urodziny Goleniowa!

Ostatnie odliczanie przed Urodzinami Goleniowa 2024! To największe wydarzenie plenerowe w Goleniowie, na które zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta oraz gości.

17 MAJA 2024 - piątek
zapraszamy na "Love will not die" - Goleniowską Rock Operę, w której weźmie udział Teatr Brama i 400 mieszkańców naszego miasta! Niesamowite show, na które zapraszamy na scenę na parkingu przy ul. Zielona Droga!
Więcej tutaj: https://www.facebook.com/events/25351654741116858/

18 MAJA 2024 - sobota
W pierwszej części dnia zapraszamy do zabawy dzieci – na Plantach czekać na nie będą bezpłatne warsztaty, gry, występy, zabawy, animacje, a także dmuchańce i stoiska z zabawkami i przekąskami.
Druga, koncertowa część wydarzenia odbędzie się na parkingu przy Amfiteatrze. Publiczność rozgrzeją występy Młodzieżowej Orkiestry Wood & Brass Band oraz Zespołu SPECYFICZNI, którzy zagrają specjalny koncert z okazji swojego 15-lecia. Następnie na scenie pojawią się zaproszone Gwiazdy – tym roku mamy dla Państwa silną, męską reprezentację polskiej sceny muzycznej.
Urodziny uświetni koncert ARTURA ROJKA i GRUBSONA!
Szczegóły na: https://www.facebook.com/events/1403334290330713

Poza koncertami, na mieszkańców czekać będzie Festiwal Food Trucków i akcja "Portret miasta", w której będziecie mogli się sfotografować, a potem zdjęcia wykorzystamy, by stworzyć z nich barwny kolaż.

Uwaga, w związku z organizacją wydarzenia:

 • od czwartku (16.05) do niedzieli (19.05) parking przy ul. Zielona Droga będzie zamknięty,
 • w sobotę, 18 maja w godz. 11.00-18.00 zamknięty będzie fragment ul. Konstytucji 3-go Maja OD WJAZDU W UL. POCZTOWĄ DO SKRZYŻOWANIA Z UL. KOŚCIUSZKI.

Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy na wspólne świętowanie na największą imprezę w mieście!

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

 1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
 2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
 3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
 4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
 5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
 6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
 7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
 8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
 10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.