Dzisiaj jest: 20 Maja 2018 roku    |    Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Goleniów - serwis Gminy i Miasta Goleniów
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Wydarzenie: 'Koncert "Marek Piekarczyk Akustycznie"' Print
  Czas wolny
Data: niedziela, 01 października 2017 - 18:00

marekpiekarczyk

Marek Piekarczyk jest jednym z najbardziej charakterystycznych głosów w polskim rocku i legendą tego gatunku, jest on genialnym frontmanem zespołu TSA, z którym w latach 80. rzucił Polskę na kolana. Od wielu już lat realizuje się w solowej działalności artystycznej. Jego album „Źródło” to swoisty ukłon w stronę muzyki i artystów związanych z początkami rock’n’rolla w Polsce.

Podczas koncertu wokalista wykona nie tylko ballady rockowe, ale także piosenki Skaldów, Czerwonych Gitar i innych wykonawców, których lubi i podziwia. Wszystko to zabrzmi w nowych, ciekawych aranżacjach, które w połączeniu z charyzmatycznym głosem Piekarczyka, zapewnią słuchaczowi dobrą zabawę i możliwość ucieczki od współczesnych stereotypów muzycznych.

„Marek Piekarczyk Akustycznie”- w projekcie towarzyszą mu muzycy: Tadeusz Apryjas i Jacek Borowiecki. Zapraszamy na koncert 1 października 2017 r. (niedziela) o godz. 18:00 do sali koncertowej GDK. Bilety w cenie 60 zł/50 zł (grupowy - od 5 osób) można nabyć w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej, pl. Bramy Wolińskiej 1. Rezerwacja elektroniczna na stronie Goleniowskiego Domu Kultury.Znajdź w kalendarzu

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl