Dzisiaj jest: 8 Kwietnia 2020 roku    |    Imieniny: Julia, Dionizy, January

Goleniów - serwis Gminy i Miasta Goleniów
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Wykaz wydarzeń środa, 08 kwietnia 2020
 marca 2020kwietnia 2020maja 2020
czwartek, 02 kwietnia 2020
Dziecięcy Koncert Wiosenny (17:00)

Dziecięcy Koncert Wiosenny

Zapraszamy na coroczny koncert, w którym zobaczymy wszystkich uczestników dziecięcych zespołów tanecznych i wokalnych działających w GDK.

Tego popołudnia na naszej scenie zaprezentują się zespoły Dance Colour Studio, Mała Ina, solistki ze Studia Wokalnego GDK oraz młodsza grupa koncertowa ZPiT ZG Ina.

To wyjątkowe wydarzenie dla instruktorów i instruktorek, rodziców i rodzin oraz przede wszystkim – naszych najmłodszych Artystów, którzy często po raz pierwszy w życiu wystąpią na „prawdziwej” scenie.

Sala koncertowa GDK, ul. Słowackiego 1
2 kwietnia 2020 r., godz. 17.00
Wstęp bezpłatny
sobota, 18 kwietnia 2020
Koncert Aloszy Awdiejewa "Podwójny Jubileusz" (18:00 - 20:00)

Alosza Awdiejew

Uroczysty recital jubileuszowy Aloszy Awdiejewa z okazji 80. urodzin Artysty i 45 lat jego pracy artystycznej w „Piwnicy pod Baranami”.

Podczas koncertu, Alosza wraz z towarzyszącymi muzykami wyczaruje na gitarze niezwykłe klimaty piosenek żydowskich, rosyjskich romansów, piosenek szemranego półświatka Odessy, czy pieśni cygańskich.

A to wszystko, jak zawsze, okrasi znakomitym dowcipem.

Sala koncertowa GDK, ul. Słowackiego 1
18 kwietnia 2020 r., godz.18.00
bilety: 50 zł. (normalny), 40 zł. (grupowy - od 5 osób) do nabycia w CIKiT oraz przed koncertem. Rezerwacja biletów na stronie Goleniowskiego Domu Kultury.
wtorek, 21 kwietnia 2020
piątek, 24 kwietnia 2020
Koncert "Tribute To Grunge" Man In The [Box] (20:00)

Man in the Box

Projekt Man in the [Box] powstał z chęci złożenia hołdu czasom muzyki grunge poprzez odtworzenie brzmień i dźwięków stworzonych przez zespoły: Nirvanę, Pearl Jam, Soundgarden i lice in Chains.

W podróż w czasie do zbuntowanych lat 90-tych: epoki sztruksów, flanelowych koszul i alternatywnego rocka zabiorą nas doświadczeni poznańscy muzycy: Łukasz Rychlicki (wokal), Daniel Karpiński (perkusja), Błażej Lamprycht (gitara), Sebastian Newlin-Łukowicz (gitara) oraz pochodzący z Goleniowa (!) Tomasz Struk (bas).

Sala koncertowa GDK, ul. Słowackiego 1
24 kwietnia 2020 r., godz. 20.00
bilety: 15 zł. (normalny), 10 zł. (grupowy - od 5 osób) do nabycia w CIKiT oraz przed koncertem. Rezerwacja biletów na stronie Goleniowskiego Domu Kultury.
sobota, 25 kwietnia 2020
FeelHarmony Quintet - Wieczór Z Klasyką (18:00)

FeelHarmony Quintet

Muzycy na co dzień pracują jako członkowie Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie, a „po godzinach” współpracują ze sobą, realizując pasje do muzykowania kameralnego.

Program FeelHarmony Quintet zawiera klasyczne kompozycje kwintetowe, współczesne, bardziej wysublimowane brzmienia, dowcipne aranżacje znanych tematów symfonicznych i operowych oraz lekki repertuar rozrywkowy.

Sala koncertowa GDK, ul. Słowackiego 1
25 kwietnia 2020 r., godz. 18.00
Wstęp bezpłatny
Biblioteka Miejska   Centrum Aktywności Lokalnej   Czas wolny   Dni wolne  
Kino Goleniów   Koncerty   Konferencje, debaty, wykłady   Kultura  
O charakterze religinym   Ogólne   Sesja Rady Miejskiej   Sport  
Wystawy        
Znajdź w kalendarzu

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.