Dzisiaj jest: 27 Stycznia 2021 roku    |    Imieniny: Angela, Jan, Przybysław

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

telefony epuap

telefony covid 2020 12 21

Goleniów - serwis Gminy i Miasta Goleniów
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Wydarzenie: 'Ferie Zimowe 2017' Print
  Czas wolny
Data: poniedziałek, 13 lutego 2017 - 08:00
Czas trwania: 11 dni

Tegoroczne ferie rozpoczną się 13 lutego i zakończą 26 lutego. Oto oferta goleniowskich firm i organizacji na ten okres.


Goleniowski Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia w okresie ferii zimowych. Ze względu na duze zainteresowanie oraz ograniczoną ilość miejsc, istnieje możliwość zapisu dziecka na maks. 4 warsztaty i 4 wyjazdy (po jednym w każde z oferowanych miejsc). Szczegóły znajdują się w załączonej grafice oraz na https://www.facebook.com/dkgoleniow.

ferie gdk2

ferie gdk1


Miejska i Powiatowa Biblioteka Puibliczna im. C. K. Norwida zaprasza na bezpłatne zajęcia dla dzieci od 6 do 9 lat:

biblioteka feriada2017


ferie2017osir

Spędzaj ferie zimowe na sportowo! Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty zajęć: sztuczne lodowisko, euroboisko, ORLIK, turnieje piłki nożnej, koszykówki i siatkówki, badminton, mini tenis ziemny, mata sumo i inne. Szczegóły w załączonej grafice i na www.osir.goleniow.pl.

plan ferie2017osir


Stowarzyszenie Teatr Brama zaprasza na artystyczne półkolonie dla dzieci w wieku 8 - 10 lat.
Zajęcia będą się odbywać w 15osobowej grupie w pierwszym tygodniu ferii w godz. 10:00 - 15:00 w siedzibie teatru. Organizatorzy zapewniają twórczą atmosferę, ciekawe zajęcia, opiekę instruktora oraz posiłek. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Zapisy telefoniczne: Nastia Miedviedieva 533 311 216. Zajęcia są dofinansowane ze środków Gminy Goleniów.


YAMAHA Szkoła Muzyczna zaprasza na zimowe półkolonie muzyczne: w dniach 13-17 lutego 2017 r. serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w WARSZTATACH ZIMOWYCH organizowanych przez Szkołę Muzyczną YAMAHA oraz Centrum Rozwoju w Goleniowie. Szczegóły znajdują się w załączonej grafice oraz na https://www.facebook.com/yamahagoleniow

ferie yamaha1

 

ferie yamaha2

ferie yamaha3


Pozaszkolne Formy Edukacji Benita Gałaj Goleniów Matematyka 2plus2 zaprasza na zajęcia w okresie ferii zimowych. Szczegółowe informacje są dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/events/322298058164654/

ferie 2plus2


Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy "Fala" zaprasza na "Ferie na Fali" - Zawody Smoczych Łodzi i wodny tor przeszkód w cenie biletu na basen:

ferie2017 fala


Stowarzyszenie "Z NATURĄ" zaprasza na zimowy pobyt w Połczynie Zdroju w dniach 20-24 lutego. Szczegóły na załączonej grafice i na profilu Stowarzyszenia..

polczyn2017Znajdź w kalendarzu

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.