Dzisiaj jest: 20 Stycznia 2021 roku    |    Imieniny: Fabian, Sebastian

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

telefony epuap

telefony covid 2020 12 21

Goleniów - serwis Gminy i Miasta Goleniów
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Wydarzenie: 'Hanza Muzyczna' Print
  Czas wolny
Data: piątek, 29 czerwca 2012 - 15:00
Czas trwania: 2 dni 7 godziny
Miejsce:
Plac przy Amfiteatrze
Email:
URL:

hanza muzczna plakat

Stowarzyszenie "Wood & Brass Band", Goleniowski Dom Kultury oraz Gmina Goleniów zaprasza mieszkańców Goleniowa oraz gości na wydarzenie, które rozpoczyna tegoroczne wakacje:

HANZA MUZYCZNA 29 czerwca - 1 lipca 2012
Goleniów, scena główna - plac przy amfiteatrze.

W ostatni weekend czerwca (29.06 - 1.07) Goleniów zmieni się w muzyczną stolicę województwa. W tych dniach odbędzie się HANZA MUZYCZNA 2012. Na scenie wystąpią goście zagraniczni, gwiazdy sceny ogólnopolskiej oraz lokalni wykonawcy.
Czeka nas potężna dawka muzyki w rytmie folk, rock, pop, disco, jazz.

Muzyczny klimat to nie tylko koncerty. To również widowiska taneczne w ramach imprezy pod nazwą "Spotkania Folklorystyczne Nad Iną", animacje sportowe, przemarsze orkiestr dętych, kolorowa parada ulicami miasta, lunapark, nocne zabawy przy muzyce dance. Klimat orkiestrowy zagwarantuje kilka orkiestr dętych, w tym orkiestra z Hiszpanii, która zadebiutuje dla polskiej publiczności. Odsłona big/bandowo - jazzowa to występy artystów z Koszalina, Myśliborza i Szczecina.

Muzyczne gwiazdy:

ANSELMO CREW grupa z Węgier - piątek (29.06), godz. 22:30
Ich charakter to miejska muzyka taneczna z całego świata wykorzystująca wpływy: latynoskie, karaibskie, afrykańskie, orientalne itd. połączone z elementami etnicznej muzyki węgierskiej i cygańskiej.

SAMBAL ze Szczecina - piątek (29.06), godz. 21:00
Ośmiu muzyków, którzy pełnymi garściami czerpią pomysł ze studni wieloetnicznej kultury, by sercem, umysłem i wszystkimi zmysłami dotknąć tych korzeni, życia i rytmów Brazylii.

SKAMBOMAMBO ze Szczecina - sobota (30.06), godz. 21:00
Muzyka Skambo to unikalne połączenie gatunków ska/rock/reggae/swing.

PECTUS z Rzeszowa - sobota (30.06), godz. 22:30
Zespół jest finalistą festiwali w Opolu i Sopocie. Piosenki: "To, co chciałbym Ci dać", "Jeden moment" czy "Oceany" to utwory oblegające listy przebojów. Debiutancki album grupy osiągnął status Złotej Płyty.

SPIKE z Białegostoku - niedziela (1.07), godz. 20:00 i 22:45
Grupa reprezentuje młodzieńczą siłę w świecie disco polo. Znany jest słuchaczom z licznych tanecznych imprez.  Muzyka zespołu oscyluje między klasycznym stylem disco polo a nowoczesnym bitem dance.

Ostatni dzień HANZY MUZYCZNEJ 2012 to głównie występy rodzimych artystów. Niewątpliwą atrakcją wieczoru będzie FINAŁ EURO 2012 emitowany na wielkim telebimie (niedziela, 1.07., godz. 20:45). To wielkie święto kibiców piłki nożnej i wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę.

Każdy dzień imprezy zakończy zabawa taneczna pod sceną główną. W imieniu organizatorów zapraszamy.Znajdź w kalendarzu

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.