Dzisiaj jest: 24 Stycznia 2021 roku    |    Imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

telefony epuap

telefony covid 2020 12 21

Goleniów - serwis Gminy i Miasta Goleniów
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Wydarzenie: 'Konferencja: Dziecko Z Cukrzycą W Przedszkolu I Szkole' Print
  Czas wolny
Data: sobota, 16 kwietnia 2016 - 09:00
Miejsce:
Sala konferencyjna UGiM, pl. Lotników 1
Email:
URL:

cukrzyca

Starosta Goleniowski, Gmina Goleniów i Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział Powiatowy Goleniów zapraszają na konferencję powiatową:

"Dziecko z cukrzycą w przedszkolu i szkole"

Patronat naukowy prof. dr hab. Mieczysława Walczaka, konsultanta krajowego w dziedzinie endokrynologii i diabetologii dziecięcej.

Konferencja odbędzie się w sali plenarnej Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie w sobotę, 16 kwietnia 2016 r. w godz. 9:00-14:00.

 

Wykłady:

 • "Cukrzyca - epidemiologia i sposoby leczenia"
 • "Pompy insulinowe jako nowoczesny sposób monitorowania cukrzycy typu I"
 • "Hipoglikemia - czy łatwo rozpoznać i jak skutecznie zapobiegać?"
 • "Rola edukacji o cukrzycy w środowisku szkolnym i rodzinnnym"
 • "Dziecko z cukrzycą w przedszkolu i szkole - wyzwania"
 • "Moja Cukrzyca - refleksje o adaptacji w środowiskowisku szkoły"

Organizowana konferencja powiatowa „Dziecko z cukrzycą w przedszkolu i szkole” jest wspierana przez Powiat Goleniowski w ramach zadania publicznego - działalności w zakresie promocji i ochrony zdrowia na terenie powiatu goleniowskiego "Profilaktyka cukrzycy".


Dyrektorzy, Kadra pedagogiczna przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Goleniowskiego. W imieniu Starosty Goleniowskiego i Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddziału Powiatowego Goleniów z siedzibą w Nowogardzie mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję „Dziecko z cukrzycą w szkole i przedszkolu”, która odbędzie się 16 kwietnia 2016 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Goleniowie, Plac Lotników 1.Znajdź w kalendarzu

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

 1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
 2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
 3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
 4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
 5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
 6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
 7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
 8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
 10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.