Dzisiaj jest: 10 Lipca 2020 roku    |    Imieniny: Amelia, Filip, Witalis

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

Goleniów - serwis Gminy i Miasta Goleniów
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Wydarzenie: 'Koncert Na Betonowcu' Print
  Koncerty
Data: sobota, 17 sierpnia 2013 - 19:00
Miejsce:
Betonowiec, jez. Dąbie
Email:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie oraz Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja zapraszają na koncert na Betonowcu na Jeziorze Dąbie.

Koncert odbędzie się w sobotę 17 sierpnia 2013 roku, początek o godzinie 20.00. Wystąpi Zachodniopomorski Big Band Młodzieżowy, w składzie którego są również muzycy związani z goleniowską orkiestrą „Wood & Brass Band”, oraz uznani artyści szczecińskiej sceny jazzowo-rozrywkowej - Jolanta Szczepaniak, Szymon Orłowski, Tomasz Licak, Tomasz Dąbrowski i Krzysztof Kołłątaj.

Osoby, które chciałyby posłuchać tego koncertu z własnych jednostek pływających, zobowiązane są zgłosić ten fakt organizatorowi koncertu, tj. Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Goleniowie ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) do 14 sierpnia 2013 roku do godz. 14.00. Dla osób, które nie dysponują własnymi łodziami, OSiR przygotował transport wodny pod betonowiec. Bilety w cenie 25 zł są dostępne w biurze OSiR (stadion przy ul, Sportowej). Jednostki będą wypływać z przystani w Lubczynie o godz. 18.30. Więcej na ten temat na stronie www.osir.goleniow.pl. 

plakat betonowiec 2013Znajdź w kalendarzu

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.