Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2021 roku    |    Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

telefony epuap

telefony covid 2020 12 21

Goleniów - serwis Gminy i Miasta Goleniów
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Wydarzenie: 'Razem Dla Pauliny - Koncert Charytatywny' Print
  Czas wolny
Data: niedziela, 06 września 2020 - 18:00

Razem dla Pauliny

Wyjątkowy koncert, wyjątkowe wydarzenie dla wyjątkowej dziewczyny!

Zagrają razem:

 • Jarek Chilkiewicz i Iggy Gwadera – gitary
 • wokal – Olgierd Geblewicz – Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego

Celem tego niecodziennego muzycznego spotkania jest zbiórka na rzecz Pauliny Kaczor.

 


Krótka historia:

Paulina urodziła się w Goleniowie i jest mieszkanką naszej Gminy (oraz wnuczką śp. Władysława Rybarskiego), a od kiedy tylko weszła w dorosłość, cierpi na SM (stwardnienie rozsiane).

Ta nieuleczalna choroba doprowadziła ją do stanu, w jakim już nie jest samodzielna i dzień po dniu niewyobrażalnie cierpi. Rok temu zdiagnozowano u Pauliny boreliozę. Wbrew pozorom – była to dobra i zła wiadomość. Zła – gdyż to bardzo ciężka choroba, dobra - bo można ją leczyć i możliwe, że wielu problemom zdrowotnym wcale nie jest winne SM, a właśnie borelioza. To daje nadzieję, ale kosztowne badania, terapia i rehabilitacja, niestety, nie są refundowane…

I tutaj wkraczamy my! W goleniowskiej solidarności siła! <3

Zbiórkę można wesprzeć przez stronę: https://allages.pl/projekt/paulina – zbiórka publiczna nr 2020/1114/OR [MSWiA]

Przed i po koncercie zapraszamy na słodki jarmark.

 

Garść informacji organizacyjnych:

Cegiełki w cenie 50 zł. do nabycia w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (Brama Wolińska) . Rezerwacje elektroniczne na stronie Goleniowskiego Domu Kultury.

Liczba miejsc ograniczona zgodnie z wytycznymi dot. imprez kulturalnych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2

Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem oraz dostarczenie wypełnionego oświadczenia przy wejściu na wydarzenie.Znajdź w kalendarzu

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

 1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
 2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
 3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
 4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
 5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
 6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
 7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
 8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
 10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.