Dzisiaj jest: 28 Stycznia 2021 roku    |    Imieniny: Walery, Radomir, Karol

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

telefony epuap

telefony covid 2020 12 21

Goleniów - serwis Gminy i Miasta Goleniów
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Wydarzenie: 'Festiwal "Ludzka Mozaika"' Print
  Czas wolny
Data: piątek, 24 sierpnia 2018 - 12:00
Czas trwania: 9 dni

ludzka mozaika top

LUDZKA MOZAIKA to najbardziej ludzki festiwal w Polsce. Tworzony przez mieszkańców miasta. Otwarty na gości z całego świata.

Tegoroczny festiwal Teatru Brama to format zupełnie nowy, a jednocześnie będący naturalnym rozwinięciem dotychczasowych działań Teatru.
Festiwale, projekty artystyczne, społeczne i edukacyjne oraz działania z lokalną społecznością realizowane przez Bramę w Goleniowie to już dwadzieścia lat tradycji. Przez ten czas w mieście rozwinęło się tętniące życiem środowisko kulturalne, skupiające dużą liczbę niespokojnych i twórczych młodych ludzi, którzy dzięki swojej odmienności nie wpisują się w ramy archetypów małego miasteczka. Ich potrzebę wyjścia poza schematy zaspokaja organizacja barwnych i mądrych festiwali.

Festiwal LUDZKA MOZAIKA to pięć elementów – obszarów działania artystycznego i społecznego, które zostały stworzone w oparciu o wartości Bramy. To wyselekcjonowane spektakle poruszające istotne tematy społeczne i polityczne, spektakle początkujących twórców niezależnej polskiej sceny teatralnej, wydarzenia stworzone z lokalną społecznością, spotkania, dyskusje, warsztaty i happeningi. To także muzyka i śpiew, spotkania z kulturą najróżniejszych zakątków świata, wieczory przy ognisku, budowanie sieci współpracy i przestrzeń do nawiązywania przyjaźni.

Festiwal w liczbach:

LUDZKA MOZAIKA to 10 dni spotkań ze sztuką i kulturą na 3 scenach i w 16 przestrzeniach miejskich. To 2 weekendy wspólnej zabawy, 30 spektakli BRAMATU, 11 spektakli ŁAKNIEŃ oraz 11 widowisk plenerowych CARAVAN NEXT stworzonych przez międzynarodowych artystów we współpracy z lokalną społecznością. To 8 tematów społecznych w STREFIE KONTAKTU, 22 koncerty i wydarzenia muzyczne elementu MUSIC. To 8 Wieczorów Mozaiki prezentujących kilkanaście różnych kultur świata. To 15 różnorodnych warsztatów w STREFIE KONTAKTU, 2 profesjonalne warsztaty teatralne BRAMATU, warsztaty CARAVAN NEXT i otwarte warsztaty w przestrzeni miejskiej. To spotkanie ponad 1000 goleniowian biorących czynny udział w tworzeniu festiwalowych wydarzeń z ponad 400 artystami z 22 krajów. To zespół kilkunastu organizatorów, dziesiątki wolontariuszy i przyjaciół Teatru oraz setki godzin ich pracy. Podsumowując, to siła ludzkiej energii i bezgranicznego zaangażowania.


Dołącz do aktywnej i ciekawej kolorów świata Społeczności skupionej wokół Teatru Brama! Zostań częścią LUDZKIEJ MOZAIKI! Więcej o Festiwalu na facebooku: https://www.facebook.com/events/619883581718349/

ludzka mozaika footerZnajdź w kalendarzu

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.