Dzisiaj jest: 27 Czerwca 2026 roku    |    Imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
wtorek, 21 października 2014 07:28

Jest już ciepła woda

W godzinach rannych pracownicy goleniowskiego PEC-u usunęli wczorajszą awarię ciepłociągu, w kranach i kaloryferach popłynęła już ciepła woda. Jak poinformował prezes Maciej Gliźniewicz, była to pierwsza awaria od półtora roku.