Dzisiaj jest: 24 Kwietnia 2018 roku    |    Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
niedziela, 02 stycznia 2011 08:00

Podsumowanie 3 edycji akcji „W obronie zwierząt!”

W środę 29 grudnia Biblioteka w Goleniowie zakończyła trzecią edycję akcji „W obronie zwierząt”. Miała ona na celu zbiórkę karmy dla bezdomnych psów przebywających w przytulisku w Białuniu.

Karmę, której udało się zgromadzić ok. 156 kg (146 kg dla psów i 10 kg dla kotów), odebrali strażnicy miejscy,  by następnie przekazać ją bezpośrednio do przytuliska. W ramach akcji zbierano również kołdry, koce i poduszki do ocieplania psich bud. Zebrane dary 3 grudnia Biblioteka przekazała na ręce wolontariuszki Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami pani Agaty Kiziuk.

Lista darczyńców wraz z danymi dotyczącymi przekazanych darów znajduje się na stronie internetowej biblioteki: www.biblioteka-goleniow.pl. Tak dobry wynik akcji Biblioteka zawdzięcza hojności mieszkańców, którym za pośrednictwem portalu Gminy Goleniów pragnie podziękować. Jednocześnie informujemy, że Biblioteka rozpoczęła kolejną, czwartą już edycję zbiórki karmy dla zwierząt. Zainteresowanych prosimy o przynoszenie jej do wyznaczonych punktów na terenie Biblioteki. Dodajmy, że karmę można przynosić także do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Gminy i Miasta.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl