Dzisiaj jest: 28 Listopada 2022 roku    |    Imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław
środa, 29 lipca 2020 07:37

"Tarcza" LOK Goleniów z sukcesami

Od lewej stoją: Marcin Majka (Tarcza Goleniów), Maciej Kowalewicz (Gwardia Olsztyn), Daniel Romańczyk (Agat Złotoryja), Tomasz Bartnik (Legia Warszawa), Bartosz Jasiecki (Zawisza Bydgoszcz), Rafał Łukaszyk (Zawisza Bydgoszcz), Robert Kraskowski (Legia Warszawa), Piotr Frieske (Zawisza Bydgoszcz) Od lewej stoją: Marcin Majka (Tarcza Goleniów), Maciej Kowalewicz (Gwardia Olsztyn), Daniel Romańczyk (Agat Złotoryja), Tomasz Bartnik (Legia Warszawa), Bartosz Jasiecki (Zawisza Bydgoszcz), Rafał Łukaszyk (Zawisza Bydgoszcz), Robert Kraskowski (Legia Warszawa), Piotr Frieske (Zawisza Bydgoszcz)

Strzelcy z „Tarczy” rozpoczęli zmagania sportowe na najwyższym poziomie.

W ubiegły weekend zawodnicy klubu strzeleckiego „Tarcza” LOK Goleniów wzięli udział w I Rundzie Pucharu Polski. Rywalizacja toczyła się na wrocławskiej strzelnicy. Z powodu pandemii koronawirusa był to pierwszy start strzelców po tak długiej przerwie, jednak przerwa im nie straszna i zawodnicy wrócili z workiem medali i pucharów.

Zuzanna Pierko, będąca juniorką i strzelająca konkurencje pistoletowe, była bezkonkurencyjna na tych zawodach. Zawodniczka „Tarczy” w kwalifikacji konkurencji pistoletu pneumatycznego (10 m) znajdowała się na szczycie tabeli z wynikiem 566 punktów. W finale tej konkurencji nie odpuściła tempa i ostatecznie zajęła pierwsze miejsce. Goleniowianka wystartowała również w konkurencji pistoletu sportowego 30+30 (25 m). W kwalifikacji tej konkurencji Zuzanna zajęła 5 miejsce, jednak w finale była bezkonkurencyjna, co pozwoliło jej stanąć na najwyższym stopniu podium. Michał Fajfrowski – również pistoleciarz, zajął 7 miejsce w konkurencji pistoletu sportowego 30+30.

W zawodach wystartował również Marcin Majka, który rywalizuje w najbardziej doświadczonej grupie zawodników – seniorach. Zawodnik „Tarczy” zakwalifikował się do finału konkurencji karabinu dowolnego 3x40 strzałów (50 m) i stoczył walkę z ośmioma najlepszymi zawodnikami. Od samego początku finału Marcin znajdował się na szczycie tabeli, walkę zakończył na drugim miejscu.

W konkurencji karabinu dowolnego 60 strzałów (50 m) seniorek wystartowała Jolanta Tabaka. Zawodniczka „Tarczy” prowadziła całą konkurencję, lecz ostatni strzał o wartości „8.1” spowodował, że Jolanta zajęła drugie miejsce.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.