Dzisiaj jest: 27 Stycznia 2020 roku    |    Imieniny: Angela, Jan, Przybysław
poniedziałek, 22 grudnia 2014 12:28

Jubileuszowe kolędowanie

Po raz dwudziesty w Goleniowskim Domu Kultury przeprowadzony został Zachodniopomorski Konkurs Kolęd i Pastorałek. Konkurs ten jest jednocześnie eliminacjami do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie.

Jury w składzie: dr hab. Iwona Wiśniewska-Salamon, dr Małgorzata Wozaczyńska oraz Waldemar Ogrodniczak (przewodniczący) w dniach 19 i 20 grudnia 2014 roku wysłuchało prezentacji 36 wykonawców - zespołów i solistów (chórów w tym roku nie było). Werdykt jury był następujący:

Soliści i duety - dzieci

II miejsce: Weronika Lalik – Agencja Artystyczna „Lukas Band” ze Szczecina oraz duet Aleksandra Kosior i Julia Małecka – Goleniowski Dom Kultury;
III miejsce: Natalia Grochowska - z Zespołu Dziecięcego „Serduszka”, Maja Cichowska – Szkoła Muzyczna „Camerata” ze Szczecina oraz Julia Sternik – Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP w Szczecinie Dąbiu.

Pierwszego miejsca w tej kategorii nie przyznano.

 

Soliści i duety – młodzież i dorośli

I miejsce: Martyna Smogór – Szkoła Artystyczna „Camerata” w Szczecinie oraz Joanna Sinkiewicz – Studio „Forte” w Szczecinie;
III miejsce: Katarzyna i Wioletta Pokucińskie – Goleniowski Dom Kultury
Nagroda specjalna: Klaudia Groth - Rumia

Drugiego miejsca jury nie przyznało.


Zespoły – dzieci

II miejsce: Zespół wokalny „Marudy” - Szkoła Podstawowa nr 2 Goleniów;
III miejsce: Zespół wokalno-instrumentalny „Klasa Muzyczna” - Szkoła Podstawowa nr 2 Goleniów.

Pierwszego miejsca jury nie przyznało.

 

Zespoły – młodzież i dorośli

III miejsce: trio Ewa Boryszek, Urszula Brzozowska i Wioletta Pokucińska .

Pierwszego i drugiego miejsca jury nie przyznało.

Nagrodą specjalną uhonorowano zespół ETTA z Rumii.

Do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie jury postanowiło zakwalifikować zespół ETTA z Rumii oraz solistki Joannę Sinkiewicz – Studio „Forte” ze Szczecina i Martynę Smogór – Szkoła Artystyczna „Camerata” ze Szczecina.

Nagrody wyróżnionym solistom oraz przedstawicielom zespołów wręczał zastępca burmistrza Tomasz Banach.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.