Dzisiaj jest: 23 Sierpnia 2019 roku    |    Imieniny: Róża, Apolinary, Filip
wtorek, 31 lipca 2012 11:35

Marcin Majka ze złotem

Marcin Majka, zawodnik Klubu Sportowego „Tarcza” LOK, zdobył złoty medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, jaka odbyła się w dniach 18 – 22 lipca 2012 roku w Krakowie.

Sukces ten odniósł w konkurencji karabin sportowy na 50 m w trzech postawach (leżąca, stojąca i klęcząca) po 20 strzałów. Ale to nie wszystko – w konkurencji karabin pneumatyczny 40 strzałów, M.Majka zdobył brązowy medal z wynikiem takim samym jak złoty medalista (o miejscu decydowały centralne trafienia w 10).
Wysokie czwarte miejsce zajął w karabinie sportowym w trzech postawach Wojciech Bartosik, ustępując srebrnemu medaliście tylko ilością centralnych trafień w 10. Jakub Cieplak w konkurencji karabin sportowy 60 strzałów leżąc zajął XI miejsce, a najmłodszy z goleniowskich zawodników, Rafał Szałkiewicz, startujący w karabinie pneumatycznym, zajął 27 miejsce na 46 startujących.
W punktacji klubów, na 51 klasyfikowanych, klub „Tarcza” sklasyfikowany został na 10 miejscu.
Podczas tej samej olimpiady bardzo dobrze wypadła dwójka goleniowskich lekkoatletów, trenujących w MKS „Barnim”. Karolina Gąska w biegu na 1500 poprawiła swój rekord życiowy i z czasem 5:55.08 sklasyfikowana została na 9 miejscu, natomiast Szymon Kaliszewski w biegu na 400 m był 13.  

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.