Dzisiaj jest: 28 Listopada 2022 roku    |    Imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław

Został uruchomiony adres e-mail na potrzeby Zakładu Aktywności Zawodowej. Wszelkich informacji można zasięgnąć pod adresem zaz@goleniow.pl.

niedziela, 27 listopada 2022 19:07

55. sesja Rady Miejskiej

W środę, 30 listopada br. o godz. 10.00 rozpocznie się LV sesja Rady Miejskiej. W programie sesji znalazło się m.in. dwanaście projektów uchwał.

czwartek, 24 listopada 2022 17:08

Kasa na dworcu PKP już czynna

Kasa biletowa została przeniesiona do budynku goleniowskiego dworca.

W piątek, 25 listopada br. Biuro Ewidencji Ludności będzie nieczynne z powodu przerwy technicznej.

Wspólne spotkania burmistrza Krupowicza z organami prowadzącymi przedszkola niepubliczne, nauczycielami oraz zainteresowanymi mieszkańcami przyniosły kompromis.

wtorek, 22 listopada 2022 23:06

Święto pracowników służb społecznych

Burmistrz Krupowicz podziękował goleniowskim pracownikom socjalnym.

Statuetkę Zachodniopomorskiej Magnolii EFS w kategorii: „Ambasador EFS” otrzymał dyrektor goleniowskiego ZAZ - Karol Lament.
Miarą naszego człowieczeństwa nie jest nasza inteligencja, ani nasz pomysł na siebie, ani miejsce które zajmujemy. Miarą naszego człowieczeństwa jest to, jak szybko reagujemy na potrzeby innych i ile z siebie możemy dać – powiedział Karol Lament dodając, że wyróżnienie należy się całemu zespołowi Zakładu Aktywności Zawodowej.

skm

stopka skm

Zadanie dofinansowane z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 w ramach działania 5.2. Rozwój Transportu Kolejowego poza TEN-T, Oś priorytetowa V Rozwój transportu kolejowego w Polsce, pod nazwą: „Wykonanie infrastruktury węzła przesiadkowego na przystanku osobowym Goleniów Park Przemysłowy w ramach Budowy Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej” dla projektu pn. „Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351”. Umowa o dofinansowanie nr POIS.05-02-00-00-0025/17-00 zawarta w dniu 09 maja 2018r.

Gmina Goleniów w dniu dnia 23.08.2021 r. podpisała umowę na realizację zadania inwestycyjnego pn.: „Wykonanie infrastruktury węzła przesiadkowego na przystanku osobowym Goleniów Park Przemysłowy w ramach zadania Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej”. Wykonawcą robót było Szczecińskie Centrum Brukarskie z siedzibą w Szczecinie przy ul. Tulipanowej 47, wartość podpisanej umowy to 1.074.645,13 zł łącznie z podatkiem. Nadzór nad realizacją zadania prowadziła firma TPF Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Annopol 22. Nadzór nad inwestycją sprawowany był w ramach umowy o współpracy nr 3/SKM/SSOM/2018 z dnia 22.05.2018 r. pomiędzy Stowarzyszeniem Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego a Gminą Goleniów.

czwartek, 17 listopada 2022 19:06

Odjazdy autobusów z dworca PKS

Od poniedziałku, 21 listopada 2022 r. autobusy komunikacji miejskiej wszystkich linii (przewoźnik OLIBUS Modzelewski Sp. J.) zatrzymywać się będą na stanowiskach przy dworcu PKS oznaczonych numerami od 1 do 6 (pod zadaszeniem).

środa, 16 listopada 2022 20:08

Złote Gody

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Burmistrz Gminy Goleniów Robert Krupowicz wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie jedenastu parom.