Dzisiaj jest: 20 Maja 2018 roku    |    Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
wtorek, 06 września 2016 10:26

Rockowe „Afterparty”

Piątkowy koncert w goleniowskim amfiteatrze to muzyczne podziękowanie dla wszystkich, którzy wsparli czerwcowy festiwal Rock Hard Ride Free. Wszystkie wpływy z koncertu będą przeznaczone na ratowanie finansowego bilansu tamtej świetnej imprezy.

Festiwal Rock Hard Ride Free, który w czerwcu odbył się na terenie GPP był świetny pod każdym względem, z wyjątkiem finansowego. Gwiazdy takie jak Saxon, Behemoth, Candlemass, świetna organizacja, bardzo dobre opinie służb nadzorujących imprezy masowe, doskonałe nagłośnienie i profesjonalna scena. I tylko publiczności, a więc i wpływów z biletów było mniej, niż zakładano. Gdyby zjawiło się około tysiąc osób więcej, impreza by się „wyzerowała”. Tysiąca zabrakło, w bilansie pojawiła się dziura szacowana na około 100 tysięcy złotych.

Organizatorzy nie załamują rąk. Piątkowy koncert da wpływy z biletów, które zostaną przeznaczone na zmniejszenie deficytu czerwcowego festiwalu. Wszyscy wykonawcy, którzy w piątek pojawią się na scenie nie wezmą grosza honorarium. A na scenie pojawią się: Night Crawlers: Olek Różanek (Chorzy), Jarek Chilkiewicz (Bracia), Szymon Synówka (Quo Vadis) , Sławek Łunkiewicz; goście: Titus z Acid Drinkers (!), Krzysiek „Zalef” Zalewski, Iggy Gvadera (Anti Tank Nun), Skaya (Quo Vadis), Asia Stanuch; support: goleniowska młodzież ze Slaveout (heavy metal).

Początek koncertu – piątek 9 września, godzina 20.00. Bilety w cenie 19 złotych do kupienia będą przed koncertem.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl