Dzisiaj jest: 20 Maja 2018 roku    |    Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
poniedziałek, 29 sierpnia 2016 07:40

Jesień – czas na kulturę

W nowym wydaniu „Kulturomaniaka”, gminnego informatora o wydarzeniach kulturalnych, znajdziemy propozycje na czas od września do końca roku. Miłośnicy muzyki rozrywkowej i poważnej, teatru i filmu znajdą w nim coś dla siebie. „Kulturomaniak” dostępny jest m.in. w Goleniowskim Domu Kultury, w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej CIKiT oraz online na stronie GDK.

10 września koncert „Znów wędrujemy” - piosenki poetyckie w wykonaniu goleniowskiego zespołu Alepak i przyjaciół prowadzącej go Joanny Kalinowskiej. Joanna jest gwarancją wysokiego poziomu artystycznego, wszystkie koncerty przez nią przygotowane są perfekcyjne. Ten, który zapowiadamy, też taki będzie.
14-18 września to jubileusz dwudziestolecia działalności Teatru Brama. W „Kulturomaniaku” znajdziemy szczegółowy program festiwalu Bramat. 9 października – przedpremierowy pokaz filmu „Wołyń”, najnowszego dzieła Wojciecha Smarzowskiego. 11 listopada – koncert Grzegorza Turnaua, krakowskiego śpiewaka i kompozytora, który nie raz już odwiedzał Goleniów. 31 grudnia koncert sylwestrowy z przywitaniem Nowego Roku.

Szczegóły wspomnianych wydarzeń w najnowszym „Kulturomaniaku”, wraz z informacjami o wielu innych wydarzeniach kulturalnych, które będą mieć miejsce w Goleniowie tej jesieni.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl