Dzisiaj jest: 24 Września 2017 roku    |    Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
Goleniów - serwis Gminy i Miasta Goleniów
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Wydarzenie: 'XVIII Goleniowskie Spotkania Teatralne BRAMAT 2017' Print
  Kultura
Data: niedziela, 27 sierpnia 2017 - 19:00
Czas trwania: 5 dni

bramat2017

NIedziela, 27 sierpnia 2017
19:00 Chorzy - Szczecin - Koncert Serce Miasta (Planty) wydarzenie towarzyszące
20:30 Teatr Brama “Psyrcle” - Goleniów (TB)

Poniedziałek, 28 sierpnia 2017
10:30 “Żyj zdrowo - rozgrzewka miasta” - zajęcia ruchowe z artystami (Planty)
11:00 - 15:00 Theatre de la Cour - warsztaty artystyczne - Francja/Włochy (Planty)
15:00 “Gorące krzesło” - działanie performatywne (PBW)
17:00 Teatr Brama “Sen Marudy” - Goleniów (Planty)

Wtorek, 29 sierpnia 2017
10:30 “Żyj zdrowo - rozgrzewka miasta” - zajęcia ruchowe z artystami (Planty)
11:00 - 15:00 Theatre de la Cour - warsztaty artystyczne - Francja/Włochy (Planty)
15:00 “Gorące krzesło” - działanie performatywne (PBW)
19:00 Teatr Brama i Uniwersytet Valparaiso, Społeczność lokalna “Nasze Miasto” (RSJ)

Środa, 30 sierpnia 2017
10:30 “Żyj zdrowo - rozgrzewka miasta” - zajęcia ruchowe z artystami (Planty)
11:00 - 15:00 Theatre de la Cour - warsztaty artystyczne - Francja/Włochy (Planty)
11:00 - 14:00 Warsztaty Movement Workshop - Professor Claudio Marín - Chile (TB)
13:00 - 14:30 Teatr Brama - Gry i zabawy dla dzieci (Planty)
15:00 “Gorące krzesło” - działanie performatywne (PBW)
19:00 Teatr Brama “Ghost Dance” [w jęz. angielskim] - Goleniów (TB)
20:30 Teatr Elipsa “Wianki siły mamiły”- Police (TL)
21:30 Rajd - koncert - Szczecin (TL)

Czwartek, 31 sierpnia 2017
10:00 - 20:00 Teatr Brama “RadioVan” - audycja radia festiwalowego (TL)
10:30 “Żyj zdrowo - rozgrzewka miasta” - zajęcia ruchowe z artystami (Planty)
11:00 - 14:00 Expressive sound release workshop - Professor Claudia Caamaño Mellado - Chile (TB)
12:00 Theatre de la Cour, Spotkanie z Mieszkańcami Miasta - Francja/Włochy (podwórko między ul. Matejki, Lipową, Szczecińską, Piaskową))
15:00 “Gorące krzesło” - działanie performatywne (PBW)
15:30 Otwarcie Teatru Letniego (TL)
16:00 Marta Grygier “Kamica 79” - Barlinek (TB)
17:00 Kasia Dominiak “Z innej gliny” - Świnoujście (TL)
17:00 Teatr Krzyk “Dzieci z...” - (Planty)
18:00 Arti Grabowski “Dziennik Paniczny” - Kraków (TB)
19:00 Theatre de la Cour “Minestroc” - Francja/Włochy (podwórko między ul. Matejki, Lipową, Szczecińską, Piaskową)
20:00 Teatr Tetraedr “Gwoli jakiejś tajemnicy” - Racibórz (TB)
21:00 Teatr Brama “Legendy” - Goleniów (AL)
22:00 Olivier Jost “Niebieska historia w zielonym pokoju Żółtego Domku” - Belgia/Izrael (ŻD)
22:00 Teatr Brama “Potańcówka” - Goleniów (TL)

Piątek, 1 września 2017
10:00 - 20:00 Teatr Brama “RadioVan” - audycja radia festiwalowego (TL)
10:30 “Żyj zdrowo - rozgrzewka miasta” - zajęcia ruchowe z artystami (Planty)
12:00 Theatre de la Cour, Spotkanie z Mieszkańcami Miasta - Francja/Włochy (plac przy ul. Chopina)
13:00 Olivier Jost “Niebieska historia w zielonym pokoju Żółtego Domku” - Belgia/Izrael (ŻD)
15:00 “Gorące krzesło” - działanie performatywne (PBW)
15:30 Teatr Forma “Dupokreacja” - Słupsk (TB)
16:30 Zespół Teatralny Skraju “Słuchając (się)” - Nowograd (TL)
17:00 Theatre de la Cour “Minestroc” - Francja/Włochy (plac przy ul. Chopina)
17:30 Wojtek Tremiszewski “ Adama Mickiewicza Liryczna Próba Odnalezienia się w Branży Rozrywkowej” - Gdynia (K)
19:00 Uniwersytet Valparaiso “Mortajas” - Chile (GDK)
21:00 Teatr Kana “Projekt Matka” - Szczecin (TB)
22:15 Jachimek - Tremiszewski Trio - spektakl improwizowany - Gdynia (TL)
23:30 Dead Lads - koncert - Goleniów (TL)

Sobota, 2 września 2017
10:00 - 20:00 Teatr Brama “RadioVan” - audycja radia festiwalowego (TL)
10:30 “Żyj zdrowo - rozgrzewka miasta” - zajęcia ruchowe z artystami (Planty)
11:30 - 12:30 Teatr Brama - Gry i zabawy dla dzieci (Planty)
12:00 Theatre de la Cour, Spotkanie z Mieszkańcami Miasta - Francja/Włochy (Planty)
12:00 Olaf Lubaszenko - Narodowe Czytanie i spotkanie autorskie (B) wydarzenie towarzyszące
13:00 Uniwersytet Valparaiso - Spotkanie z Teatrem - Chile (TL)
13:00 Olivier Jost “Niebieska historia w zielonym pokoju Żółtego Domku” - Belgia/Izrael (ŻD)
15:00 Takie po prostu Trio - koncert - Goleniów (TL)
16:00 Alicja Brudło “Brudło z Wąchabna” - Warszawa (TB)
17:00 Ola Kosior z zespołem - koncert - Goleniów (TL)
18:00 Teatro Potlach “Pierwsze sto lat Edith Piaf” - Włochy (GDK)
19:00 Karol Barcki “Największy złodziej performance’ów w Polsce” - Goleniów (TL)
20:00 Teatr Brama “Ghost Dance” - Goleniów (TB)
21:00 Lesja Szulc i Olek Jastrząb - koncert - Goleniów (TL)
22:30 Jam Session (TL)

Niedziela, 3 września 2017
10:00 - 13:00 Teatr Brama “RadioVan” - audycja radia festiwalowego (TL)
10:30 “Żyj zdrowo - rozgrzewka miasta” - zajęcia ruchowe z artystami (Planty)
11:00 Theatre de la Cour, Spotkanie z Mieszkańcami Miasta - Francja/Włochy (ul. Konstytucji 3 Maja 30 - przy Manufaktura Cafe)
13:00 “Jedno słówko to już strofa” - popołudnie poetyckie (TL)
13:00 Theatre de la Cour “Minestroc” - Francja/Włochy (ul. Konstytucji 3 Maja 30 - przy Manufaktura Cafe)
15:00 Teatr Brama “Taki czas” - koncert - Goleniów (TL)
ZAKOŃCZENIE SPOTKAŃ

Miejsca:
TB - siedziba Teatru Brama, amfiteatr ul. Zielona Droga 9
GDK - Goleniowski Dom Kultury, ul. Słowackiego 1
ŻD - Żółty Domek, ul. Pocztowa 2
B - Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida w Goleniowie, ul. Konstytucji 3 Maja 26
K - Kino & Kawiarnia Goleniów, ul. Konstytucji 3 Maja 16
TL - Teatr Letni, scena letnia amfiteatru ul. Zielona Droga 9
PBW - Plac Bramy Wolińskiej
RSJ - Ruiny Kaplicy św. Jerzego, ul. Szczecińska
AL - Bulwar nad Iną przy Alei Legend,
Planty
Podwórko między ul. Matejki, Lipową, Szczecińską, Piaskową
Plac przy ul. Chopina
Manufaktura Cafe - ul. Konstyrucji 3 Maja 30
Uwaga: w Teatrze Letnim w czasie BRAMATu działać będzie Bar Letni (Klub Festiwalowy) od czwartku (31.08) do niedzieli (03.09) w godzinach od 10:00 do ostatniego gościa.

Wydarzenie plenerowe (także wydarzenia w Teatrze Letnim) są bezpłatne.
Bilet na pojedyncze wydarzenie (dotyczy tylko wydarzeń w Kinie i Teatrze Brama oraz w GDK : 10 PLN
KARNET na wszystkie wydarzenia w TB, GDK i Kinie: 50 PLN, ulgowy 30 PLN
Bilety i Karnety można zakupić w Teatrze Brama oraz przed wydarzeniami.

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Edukacyjno – Społeczno - Kulturalne Teatr Brama
Goleniowski Dom Kultury
Ogrody Kultury

Współorganizatorzy:
Manufaktura Cafe
Zespół Szkół Specjalnych w Goleniowie
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida w Goleniowie
Ośrodek Dokumentacji Dziejów Ziemi Goleniowskiej “Żółty Domek”
Kino & Kawiarnia Goleniów
Zachodniopomorska Offensywa Teatralna
Ogólnopolska Offensywa Teatralna
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Goleniowie

Finansowanie:
Gmina Goleniów
Województwo Zachodniopomorskie

Wsparcie:
Erasmus +, Drukarnia Racto, Hotel Villa Park, Hotel Ikar, PROFI Goleniów, Mrówka Goleniów, Hanza Hotel, Karczma u Urszuli i Jędrka, PGK Goleniów, Polwood Paweł Trosko, Stalmax S.C.



Znajdź w kalendarzu

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl