Dzisiaj jest: 8 Sierpnia 2020 roku    |    Imieniny: Iza, Cyprian, Dominik

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

Goleniów - serwis Gminy i Miasta Goleniów
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Wydarzenie: 'Koncert Marry No Wane' Print
  Biblioteka Miejska
Data: piątek, 03 lipca 2020 - 08:19

mnw

Już w najbliższy piątek, 3 lipca o godz. 19.00 zapraszamy Państwa do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej na kolejne wydarzenie muzyczne: koncert zespołu MARRY NO WANE!

Biblioteczna scena gościła młodych i utalentowanych muzyków trzy lata temu. Czas powtórzyć to piękne wydarzenie, szczególnie, że Artyści oprócz piosenek z płyty "Rozdział pierwszy" zagrają również nowe utwory.

Koncert transmitowany będzie również na żywo na kanale "Biblioteka Goleniów" na Youtube: https://tiny.pl/7c8c6

Wejściówki na to wydarzenie dostępne w bibliotece od 30 czerwca, w godzinach 9.00 - 17.00.
Wejściówki można również rezerwować telefonicznie: tel. 9141872260 wew. 20

Marry No Wane to autorski projekt muzyczny, formacja poruszająca się muzycznie w rejonach niezależnego folku, poezji śpiewanej i mocnego przesłania.

Śpiewają po polsku, grają autorsko, komponują sercem. Ich muzyka przenosi odbiorcę w piękny, naiwny, wyidealizowany świat, by po chwili wrócić mocno na ziemię i stanąć oko w oko z samym sobą oraz brutalnością codzienności. Grają o miłości, samotności w tłumie, zamglonym poranku, cichym powrocie do domu, kawie, chichocie w trawie, tańcu oraz zastaniu.

Skład zespołu:
Aleksandra Nykowska (teksty, akordeon, wokal)
Marcin Styborski (perkusjonalia, wavedrum, wokal)
Filip Świeży (gitara)
Piotr Nykowski (gitara basowa)
Maciej Marcinkowski (saksofon, klarnet, duduk, sopiłka).

Koncert odbędzie się w reżimie sanitarnym. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązkowe są maseczki oraz dezynfekcja rąk przy wejściu na salę.

ZAPRASZAMY!!!!Znajdź w kalendarzu

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.