Dzisiaj jest: 5 Grudnia 2021 roku    |    Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

 

telefony epuap

 

telefony Covid

wtorek, 19 czerwca 2018 06:11

Gwiazdy lekkiej atletyki w Goleniowie

To będzie największa impreza sportowa w historii naszego miasta. Najwyższy poziom sportowy zapewnią utytułowani lekkoatleci z kraju i zagranicy. W środę, 20 czerwca o 17:00 zaczyna się BESTSELLER® Goleniów Athletics Park 2018.

Lekkoatleci rywalizować będą w piętnastu konkurencjach. Szczególnie widowiskowo zapowiada się bieg kobiet na 400 m przez płotki, w którym powalczą Sara Petersen z Danii (wicemistrzyni olimpijska i mistrzyni Europy), Brytyjka Meghan Beesley i dwie najlepsze Polki – Joanna Linkiewicz i Emilia Ankiewicz. Na dystansie 2000 m z przeszkodami pobiegnie Krystian Zalewski (olimpijczyk z Rio, wicemistrz Europy), który spróbuje pobić rekord Polski.

Nie ma wątpliwości, że to największe przedsięwzięcie w najnowszej historii Goleniowa – powiedział burmistrz Goleniowa Robert Krupowicz. – Nasze ambicje są takie, żeby na stałe wejść do kalendarza prestiżowych wydarzeń sportowych w skali całego kraju. Mamy wszystko, żeby tak się stało. Jest odpowiednia infrastruktura i są wyjątkowi ludzie. W Goleniowie stworzyła się niesamowita atmosfera do biegania i uprawiania lekkiej atletyki. Możemy pochwalić się olimpijczykami: Ewą Durską oraz Krystianem Zalewskim, utalentowanym Michałem Rozmysem i całą rzeszą aktywnych mieszkańców, którzy sprawili, że jesteśmy jednym z najbardziej rozbieganych miejsc w regionie.

Organizatorzy spodziewają się kilku tysięcy kibiców. Przed zawodowcami będą rywalizować amatorzy i młodzież. Wstęp na stadion miejski przy ul. Sportowej 25 jest bezpłatny. Zawody będzie komentował Przemysław Babiarz. Sponsorem tytularnym imprezy jest BESTSELLER. GAP2018 wspierają także Drobimex, LM Wind Power,
Multi-Projekt, sia Abrasives, Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Rhenus Logistics, Serwach, Fizjoline, PSB Mrówka i JF Duet. Patronatem honorowym wydarzenie objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.