Dzisiaj jest: 19 Maja 2021 roku    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

telefony epuap

Wyświetlenie artykułów z etykietą: solectwa

W związku ze zbliżającym się corocznym terminem szczepienia psów przeciwko wściekliźnie Powiatowy Lekarz Weterynarii informuje o zasadach szczepienia psów na terenie powiatu goleniowskiego.

środa, 12 maja 2021 09:31

Do pracy ruszają rachmistrzowie

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) wchodzi w kolejną fazę realizacji. Od 17 maja uruchomione zostaną wywiady bezpośrednie z respondentami (metodą CAPI). Do pracy ruszą rachmistrzowie spisowi z Gminy Goleniów, którzy z uwagi na panującą pandemię i wytyczne Wojewódzkiego Biura Spisowego będą realizować z Państwem wywiady bezpośrednie głównie przez telefon.

piątek, 30 kwietnia 2021 10:37

Szczepienia w CAL-u

Zapisz się na szczepienie w Centrum Aktywności Lokalnej w Goleniowie (wejście na szczepienia od strony ul. Niepodległości)! Już od 4 maja możesz zarejestrować się telefonicznie tel. 91 471 02 95, 91 471 02 96) w godz. 8:00-15:00 od poniedziałku do piątku lub ogólnodostępne kanały rejestracji, np. Internetowe Konto Pacjenta.

poniedziałek, 12 kwietnia 2021 09:19

Ostatnie pożegnanie wiceburmistrza Henryka Zajko

Burmistrz Gminy Goleniów informuje, że pogrzeb wiceburmistrza Henryka Zajko odbędzie się w czwartek 15 kwietnia.

piątek, 09 kwietnia 2021 10:32

Zawyją syreny

Wojewoda Zachodniopomorski informuje, że 10 kwietnia o godzinie 8.41 przeprowadzony zostanie trening uruchamiania syren alarmowych, zainstalowanych na terenie miasta i powiatu.

piątek, 09 kwietnia 2021 08:58

Zmarł wiceburmistrz Henryk Zajko

9 kwietnia 2021 r. zmarł Henryk Zajko, od 2010 roku wiceburmistrz Gminy Goleniów.

czwartek, 08 kwietnia 2021 06:52

Odstrzał sanitarny dzików

Informujemy, że Wojewoda Zachodniopomorski wydał rozporządzenie nr 12/2021 z dnia 06 kwietnia 2021 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Dział: Miasto i Gmina

Przy okazji zbliżającego sie Dnia Kobiet przypominamy i serdecznie zapraszamy na badania profilaktyczne finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Dział: Miasto i Gmina

Chcesz przyjrzeć się sobie, organizacji w której działasz oraz swojej miejscowości z perspektywy wyzwań współczesności? Szukasz innowacyjnych i niskonakładowych sposobów na rozwój osobisty, swojej organizacji, swojej miejscowości? Zapraszamy na bezpłatne szkolenie Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Szczecinie „Rozwój potencjału osobistego i organizacji”.

wtorek, 09 lutego 2021 20:37

Nabór na rachmistrzów przedłużony

Informujemy, że decyzją Dyrektora Centralnego Biura Spisowego, podjętą w porozumieniu z Generalnym Komisarzem Spisowym, termin naboru kandydatów na rachmistrzów spisowych do NSP 2021 na terenie całego kraju zostaje przedłużony do 16 lutego 2021 r.