Dzisiaj jest: 5 Grudnia 2021 roku    |    Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

 

telefony epuap

 

telefony Covid

wtorek, 12 lipca 2016 05:46

Mistrzynie Polski!

"Jesteśmy Mistrzami Polski! Jeszcze nie możemy w to uwierzyć!" - tak trener Anna Gołębiowska komentuje 22 finał Mistrzostw Polski w mini piłce siatkowej dziewcząt i chlopców o Puchar Kinder+ Sport, który odbył się w Częstochowie w dniach 7-10 lipca. Brawo!

Przez 4 dni młodzież z całej Polski w wieku od 10 do 13 lat walczyła pod Jasną Górą o najwyższe trofea w trzech kategoriach wiekowych. Z Goleniowa wyruszyły dwa połączone teamy: szóstoklasistki w kategorii czwórek Barnim Goleniów/Plas Gryfice i czwartaczki w dwójkach Barnim Goleniów/Nowa Rega Trzebiatów.

Obie ekipy spisały się fantastycznie. Nasze "maluchy", Paulina Zacha i Justyna Bąk walczyły w każdym meczu o każdą piłkę. Miały wzloty i upadki, ale nie poddały się do końcai po ciężkich i bardzo męczących pojedynkach uplasowały się na 6 miejscu w Polsce. To ogromny wyczyn tych młodziutkich dziesięciolatek. Brawa!

Natomiast starsze dziewczynki już od pierwszego dnia stały się postrachem dla wielkich potęg siatkarskich jak Warszawa, Tychy czy Aleksandrów Łódzki. Równo grając, bez żadnych kompleksów przez trzy dni ogrywały teoretycznie lepszych od siebie przeciwników, by na końcu zmagań założyć na szyję upragniony złoty medal.

"Jesteśmy Mistrzami Polski! Jeszcze nie możemy w to uwierzyć! Dziewczyny zagrały fantastycznie od pierwszego dnia i rozkręcały się jeszcze bardziej. Odprawiliśmy z kwitkiem v-ce Mistrza z tamtego roku i dwóch pretendentów do medalu tegorocznego. Sam finał był tylko formalnością. Przeciwnik nie miał nic do powodzenia z bezbłędnie grającymi naszymi siatkarkami. Cieszymy się ogromnie!" - powiedziała trener, A. Gołębiowska.

W składzie połączonych sił znalazły się: Gabriela Jabłońska – MVP Mistrzostw Polski, Emilia Kurnikowska, Julia Dmiterczuk, Amelia Manturuk, Wiktoria Kaczmarczyk i Amelia Mila. Dziewczyny poprowadził duet trenerski: Anna Gołębiowska i Przemysław Melnik.

Nagrodą dla zespołu jest 6-dniowy pobyt w Krakowie z wejściówkami na Final Six Ligi Światowej oraz wspólne treningi i spotkania z Reprezentacją Siatkarzy z Włoch i oczywiście z naszymi Mistrzami Świata.

mp2

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.