Dzisiaj jest: 29 Listopada 2021 roku    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

 

telefony epuap

 

telefony Covid

piątek, 28 sierpnia 2015 10:19

Szesnasty BRAMAT

Spektakle teatralne uznanych twórców oraz koncerty na wysokim poziomie. BRAMAT 2015 stawia na jakość wydarzeń, które kierowane są do każdego widza, zarówno młodzieży jak i osób dorosłych.

Między klasycznymi tekstami z Hamleta Szekspira (H2O), pojawi się spektakl o charakterze publicystycznym, nawiązujący do wydarzeń z 1968 roku, w wykonaniu Przemysława Bluszcza, jednego z najciekawszych polskich aktorów dramatycznych. Zobaczymy zabawne i familijne spektakle Sceny C („Kolędnicy” i „Muzikanty”) oraz bawiący znakomitym poczuciem humoru spektakl „Saksofonista” Teatru From Poland. Zagrają Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni, od wielu lat znani polskim słuchaczom ambitnej alternatywy. Międzynarodowym akcentem będą zespoły muzyczne ze wschodu Ukrainy i Niemiec. Na zakończenie kolejny raz w Goleniowie zagra uznany na świecie (przyleci prosto z Brazylii) dr Arti Grabowski.
Zapraszamy tych, którzy w Teatrze Brama bywają regularnie, ale zachęcamy też wszystkich, którzy jeszcze u nas nie byli. Przyjdźcie, posiedźcie, oceńcie sami!

Program XVI Goleniowskich Spotkań Teatralnych BRAMAT 2015

03.09.2015 Czwartek
18:00 Teatr Brama Goleniów „Fakeryzm” – Oficjalne otwarcie Spotkań (TB)
20:00 Teatr Scena C „Muzikanty” (TB)

04.09.2015 Piątek
18:00 Teatr Strefa Otwarta „H(2)O“ – Wrocław (TB)
19:30 Teatr Scena C „Kolędnicy“ – (GDK)
21:00 Koncert Shklo – Ukraina (TB)
22:30 Koncert Fantastic Night Mare – Niemcy (TB)

05.09.2015 Sobota
16:00 Teatr From Poland “Saksofonista” – Częstochowa (GDK)
17:30 Fundacja ORBIS TERTIUS Trzeci Teatr „Spisek smoleński“ – Poznań (TB),
19:00 Przemysław Bluszcz „Samospalenie” – Warszawa (GDK)
21:00 Koncert Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni – Goleniów (TB)

06.09.2015 Niedziela
17:00 Teatr Sztuka Nowa „Artysta. Mechanika ucieczki“ – Warszawa (TB)
20:00 Arti Grabowski „Dreamliner” – Kraków (TB) Oficjalne zakończenie Spotkań

Miejsce prezentacji:
Teatr Brama – amfiteatr, ul. Zielona Droga 9 – (TB)
Goleniowski Dom Kultury ul. Słowackiego 1 – (GDK)

Bilet na pojedyncze wydarzenie: 10 PLN
Karnet na wszystkie wydarzenia: 30 PLN
Bilety i karnety można zakupić w Teatrze Brama oraz przed wydarzeniami.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Edukacyjno–Społeczno-Kulturalne Teatr Brama i Goleniowski Dom Kultury

XVI Goleniowskie Spotkania Teatralne BRAMAT 2015 zostały dofinansowane przez Gminę Goleniów.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.