Dzisiaj jest: 16 Października 2021 roku    |    Imieniny: Florentyny, Ambrożego, Gawła

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

 

telefony epuap

 

poniedziałek, 03 sierpnia 2015 16:54

Rakieta odpalona

W ostatni piątek, punktualnie w południe, mnóstwo dzieci przyszło na Planty przetestować nową zabawkę – zjeżdżalnię w formie rakiety. Sądząc po minach małych użytkowników, zjeżdżalnia się spodobała.

Dział: Miasto i Gmina
środa, 29 lipca 2015 06:26

Odpalimy rakietę!

W najbliższy piątek, punktualnie o godz. 12.00, będzie można dokonać pierwszego zjazdu z nowej zjeżdżalni na Plantach, czyli z rakiety – następczyni dobrze pamiętanej zabawki sprzed lat, na której onegdaj bawili się chyba wszyscy młodzi goleniowianie.

Teatr Brama będzie zabawiał dzieci, które zechcą w piątek zjawić się na otwarciu rakiety, będzie też oczywiście coś słodkiego. Każde z dzieci dostanie certyfikat „małego kosmonauty” i będzie mogło sobie zrobić fotografię w stroju odpowiednim na kosmiczną wyprawę. Nie będzie natomiast żadnych przemówień i „części oficjalnych”. Serdecznie zapraszamy: piątek, godz. 12.00

Dział: Miasto i Gmina
poniedziałek, 27 lipca 2015 11:03

Rakieta za parę dni

Na plantach montowana jest nowa zabawka – rakieta. Za kilka dni zostanie oddana do użytku.

Dział: Miasto i Gmina
piątek, 17 lipca 2015 09:58

Rakieta coraz bliżej

Na placu zabaw przy Plantach widać już dokładnie miejsce, gdzie stanie długo wyczekiwana zjeżdżalnia - "rakieta". Obecnie tworzona jest podbudowa pod nawierzchnię bezpieczną, na której będa widoczne zarysy kontynentów.

Dział: Miasto i Gmina
środa, 20 maja 2015 13:03

Rakieta będzie w lipcu

Rozstrzygnięty został przetarg na budowę rakiety-zjeżdżalni na Plantach. Stanie tam, gdzie stała jej poprzedniczka, czule wspominana przez wielu goleniowian – w miejscu widocznym na zdjęciu.

Dział: Miasto i Gmina
piątek, 10 kwietnia 2015 10:00

Przetarg na rakietę

Dziś, 10 kwietnia br., zostało ogłoszone postepowanie przetargowe na zadanie pn: „Zaprojektuj i wybuduj urządzenie zabawowe – Rakieta ( działka nr 466, obręb nr 5)".

Wykonawca będzie miał za zadanie wykonanie projektu budowlanego oraz wykonanie i montaż „Rakiety" wraz z nawierzchnią bezpieczną. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 27.04.2015 r.

Dział: Miasto i Gmina

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.