Dzisiaj jest: 1 Grudnia 2021 roku    |    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

telefony epuap

telefony Covid

Wyświetlenie artykułów z etykietą: solectwa
piątek, 26 listopada 2021 09:15

Ostrzeżenie o ptasiej grypie

Wojewoda zachodniopomorski na wniosek Zachodniopomorskiego Wojewódzkiego Lekarza Werynarii uznał tereny m.in. powiatu goleniowskiego za obszar, na którym występuje zagrożenie ptasią grypą.

W związku z powyższym na terenach wskazanych z rozporządzeniu zakazana została czasowo organizacja targów, wystaw, pokazów lub konkursów z udziałem ptaków; oraz utrzymywanie kaczek i gęsi razem z innymi gatunkami drobiu.

Do pobrania:

pdfRozporządzenie nr 27/2021 Wojewody Zachodniopomorskiego z 25 listopada 2021

Dział: Miasto i Gmina

Ważna informacja dla osób, które złożyły oświadczenia o chęci otrzymania sprzętu komputerowego dla uczniów! Prosimy o uzupełnienie dokumentów!

Dział: Miasto i Gmina

Komisarz Wyborczy w Szczecinie odrzucił wniosek grupy mieszkańców o przeprowadzenie referendum o odwołanie Burmistrza Gminy Goleniów.

Dział: Miasto i Gmina

Burmistrz Gminy Goleniów serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Goleniów do zgłaszania kandydatur do Nagrody BARNIM, przyznawanej osobom fizycznym i prawnym w celu wyróżnienia ich zasług, wybitnych osiągnięć i aktywności społecznej, kulturalnej, naukowej, sportowej.

Dział: Miasto i Gmina

Osoby zainteresowane uzyskaniem środków na wymianę źródła ciepła oraz przeprowadzeniem termomodernizacji domu zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym m.in. programu „Czyste Powietrze” we wtorek, 9 listopada o godz. 16:00 w Centrum Aktywności Lokalnej w Goleniowie przy ul. Wojska Polskiego 28.

środa, 27 października 2021 06:20

Bezpłatna mammografia w listopadzie

Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne. W listopadzie mammobus odwiedzi Goleniów trzykrotnie.

wtorek, 26 października 2021 06:37

Bezpłatna komunikacja miejska na cmentarz

Gmina Goleniów, wzorem ubiegłych lat, w najbliższy weekend oraz w Dzień Wszystkich Świętych uruchomi linię specjalną S-2 bezpłatnej komunikacji miejskiej, kursującej na trasie dworzec PKS  - Przestrzenna (cmentarz) - dworzec PKS, przez: ul. Puszkina i ul. Armii Krajowej.

Dział: Miasto i Gmina

W piątek, sobotę i niedzielę można będzie zaszczepić się przeciwko Covid-19 w kolejnych miejscowościach gminy Goleniow dzięki Objazdowemu Punktowi Szczepień.

Dział: Miasto i Gmina

Zapraszamy do udziału w programie Granty PPGR - Wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym, finansowanym ze środków programu Polska Cyfrowa.

Otrzymane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu komputerowego, akcesoriów oraz usług zapewniających dostęp do internetu, które przekazane będą dzieciom pobierającym naukę w szkole podstawowej i średniej pochodzących z rodzin byłych pracowników PGR.