Dzisiaj jest: 29 Listopada 2021 roku    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

 

telefony epuap

 

telefony Covid

wtorek, 11 czerwca 2019 08:26

Sześćdziesięciolecie liceum już wkrótce

Na zdjęciu: Liceum Ogólnokształcące w Goleniowie w latach 80. XX w. Na zdjęciu: Liceum Ogólnokształcące w Goleniowie w latach 80. XX w.

W tym roku goleniowskie liceum świętować będzie swoje sześćdziesięciolecie. Uroczyste obchody przewidziane są na wrzesień i październik 2019 r. Powołane zostało Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Goleniowie, do którego zapraszamy absolwentów oraz osoby darzące szkołę sentymentem i sympatią.

Pomysłodawcy obchodów zwracają się do dawnych uczniów Liceum Ogólnokształcącego, by zechcieli podzielić się swymi pamiątkami, zdjęciami, filmami i wspomnieniami. Zamierzają wykorzystać je do stworzenia wystawy, która zobrazuje długoletnią działalność szkoły, a także stanie się swoistym dokumentem z życia goleniowskiego liceum – tego oficjalnego i tego uczniowskiego. W ten sposób wszyscy będą mogli przyjrzeć się historii, w której brała udział znaczna liczba mieszkańców naszego miasta.

Zdjęcia można przekazywać do sekretariatu Zespołu Szkół nr 1 w Goleniowie przy ul. Niepodległości 1 lub do sekretariatu dawnej siedziby szkoły, a obecnie Szkoły Podstawowej nr 5 w Goleniowie przy ul. Norwida 1. Można też przysyłać skany zdjęć na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

UWAGA !
Przekazując zdjęcie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail, wyrażacie Państwo zgodę na użyczenie praw do korzystania ze zdjęcia, publiczne wystawienie, odtworzenie przekazanego w ramach obchodów Jubileuszu 60-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Goleniowie.

Zadaniem Stowarzyszenia jest działanie na rzecz szkoły, dbanie o pamięć i tradycje oraz zintegrowanie goleniowskich licealistów dawnych i obecnych. Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Można także wspierać Stowarzyszenie finansowo, wpłacając dowolne kwoty na konto: 40 1240 3839 1111 0010 9024 7762 z dopiskiem „Darowizna”.

Aktualne informacje znajdują się na profilu facebookowym wydarzenia.

 

Harmonogram obchodów Jubileuszu 60-lecia
I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Goleniowie

Wrzesień 2019:
wystawa dotycząca historii szkoły - centrum miasta – zdjęcia z archiwów absolwentów liceum

14 września 2019 (sobota):
Rockowy Koncert na Plantach – zespoły absolwentów i przyjaciele LO

25 października 2019 (piątek):

Oficjalne obchody Jubileuszu:

 • Msza święta w intencji społeczności szkolnej (godz. 12.00) – kościół pw. Św. Katarzyny w Goleniowie
 • Przejście w pochodzie do Goleniowskiego Domu Kultury
 • Uroczysta gala w GDK
 • Przejście do szkoły (Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie ul. Niepodległości 1)
 • Odsłonięcie pamiątkowej tablicy przy wejściu do szkoły (godz. 15.30)
 • Spotkania w klasach poszczególnych roczników z wychowawcami i nauczycielami
 • Bal absolwentów (godz. 20.00 - Hotel JF Duet Goleniów)

26 października 2019 (sobota)

 • 16.00: Zwiedzanie dawnej siedziby LO
 • 17.00: Hala przy SP 5 - Mecz piłki nożnej i koszykowej absolwenci vs uczniowie LO

 

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

 1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
 2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
 3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
 4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
 5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
 6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
 7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
 8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
 10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.