Dzisiaj jest: 5 Grudnia 2021 roku    |    Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

 

telefony epuap

 

telefony Covid

wtorek, 01 września 2020 11:09

Goleniów is coool!

1 września za pasem, więc wracamy do akcji "Goleniów is coool!" - zwrotu kosztów przejazdów komunikacją miejską w miejscu nauki dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.


Jeżeli jesteś na stałe zameldowany/zameldowana w Gminie Goleniów i jesteś uczniem/uczennicą szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej dziennej położonej poza Gminą Goleniów albo uczniem/uczennicą liceum, technikum lub szkoły branżowej dziennej położonej na terenie Gminy Goleniów - możesz otrzymać od Gminy Goleniów zwrot kosztu przejazdów komunikacją miejską miasta, w którym się uczysz oraz otrzymasz specjalny pakiet promocyjny z zestawem upominków promujących Gminę Goleniów. Zwrot kosztów za przejazd dotyczy również przejazdów organizowanych w ramach gminnych przewozów pasażerskich, wykonywanych na terenie naszej Gminy przez PKS Gryfice Sp. z o.o.

W tym roku, z uwagi na sytuację związaną z pandemią COVID-19, trzecia edycja akcji „Goleniów is coool” trwa do 31 grudnia 2020 roku.

Aby otrzymać zwrot za bilety, wyślij na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  wypełnione oświadczenie: http://www.coool.goleniow.pl/docs/oswiadczenie_goleniow_is_coool2020.pdf. Na jego podstawie przygotujemy Porozumienie. Możesz już wtedy kupić bilet i wystąpić do Gminy z wnioskiem o zwrot kosztów jego zakupu, który znajdziesz tutaj: http://www.coool.goleniow.pl/docs/wniosek_bilet_goleniow_is_coool2020.pdf.
Pamiętaj! Aby otrzymać zwrot kosztów zakupu biletu obowiązującego od 1 września powinieneś złożyć Oświadczenie i podpisać Porozumienie do dnia 11.09.2020 r.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.coool.goleniow.pl.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.