Dzisiaj jest: 16 Października 2021 roku    |    Imieniny: Florentyny, Ambrożego, Gawła

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

 

telefony epuap

 

Goleniów - serwis Gminy i Miasta Goleniów
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Wydarzenie: 'Bestseller Goleniów Athletics Park 2019' Print
  Sport
Data: środa, 26 czerwca 2019
Czas trwania: Cały dzień

bgap2019promo

Zapraszamy 26 czerwca na Stadion Miejski w Goleniowie. Podczas międzynarodowego mityngu lekkoatletycznego Bestseller Goleniów Athletics Park 2019 spotkają się najlepsi biegacze, tyczkarze, miotacze z całego świata.
Sponsorem tytularnym, tak jak w ubiegłym roku, jest firma Bestseller - lider branży e-commerce, posiadająca na Goleniowskim Parku Przemysłowym swoje centrum dystrybucyjne. Obecnie opracowywany jest szczegółowy program zawodów. Uruchomiona została również oficjalna witryna imprezy - jest dostępna pod adresem gap.goleniow.pl.

Pierwsza edycja Goleniów Athletics Park, zrealizowana w 2018 roku, została bardzo wysoko oceniona i sklasyfikowana przez Europejska Federację Lekkoatletyczną pod względem sportowym i organizacyjnym. Na świecie impreza ta została sklasyfikowana na 98. miejscu, a w Polsce na miejscu 4. Wydarzenie oglądało ponad 2000 kibiców. Pobito 9 rekordów życiowych i w połowie sezonu lekkoatletycznego 2018 r. ustanowiono 28 najlepszych wyników. W mityngu został ustanowiony tajlandzki rekord skoku o tyczce – 5,42 m (zawodnik Potsapong-Ang AMSAM). Iga Baumgart-Witan i Małgorzata Hołub-Kowalik, które w goleniowskim mityngu zajęły odpowiednio 1 i 2 miejsce w biegu na 400 m w halowych Mistrzostwach Europy, w Glasgow w 2019 r. w sztafecie 4×400 m zdobyły złoty medal. Stanowią tzw. Grupę Aniołków Matusińskiego.
W mityngu wystartowało ponad 70 zawodników z Australii, Wielkiej Brytanii, Tajlandii, Norwegii, Rosji, Niemiec, Ukrainy, Brazylii, Litwy, Polski, Rumunii, Słowenii, Francji, Hiszpanii, Węgier, Czech, Szwecji.Znajdź w kalendarzu

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.