Dzisiaj jest: 7 Maja 2021 roku    |    Imieniny: Ludmiła, Gizela, Benedykt

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

telefony epuap

III Festiwal Hanzeatycki

Program III Festiwalu Hanzeatyckiego w Goleniowie. Goleniów 1-3 lipca 2011.

 

Do pobrania mapa III Festiwalu Hanzeatyckiego


1 lipca - piątek

SCENA GŁÓWNA - targowisko "Turzynek"

15.30 - Formowanie pochodu uczestników i gości pod Urzędem Gminy i Miasta na Placu Lotników 1.
16.00 - Przemarsz pod Scenę Główną w pobliże amfiteatru - targowisko "Turzynek".
16.30 - Oficjalne otwarcie festiwalu. Wręczanie dla pierwszych stu mieszkańców herbu Goleniowa przez władze miasta.
17.00 - Koncert zespołu AC 7 (Goleniów).
18.00 - Koncert zespołu Crazy Train (Goleniów).
19.30 - Koncert zespołu The Postman (Beatlesi z Polkowic).
21.00 - Koncert zespołu Wójt Dyvision (Szczecin).
22.00 - Koncert zespołu BIG CYC.

SCENA NA "PODGRODZIU" - Plac Planty

17.00 - 21.00 - Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne "Nad Iną".
Występy grup z Czech - "VIZOVJANEK", Litwy - "AKORD" i "MELODIA", Rosji - "HOROSZKI",  Niemiec - COUNTRY Jatznick oraz Tanz- und Folkloreensemble IHNA z Erlangen i z Polski, w tym: "Kapela Rycha", "Kapela Goleniowska" oraz Zespół Pieśni i Tańca "Ina".

SCENA JAZZOWA - plac Mieszka I, przy kościele św. Katarzyny

19.00- 21.00 - Koncerty jazzowe.

SCENA ROCKOWA - parking przy Gimnazjum nr 2, ul. C.K. Norwida, obok wejścia na Stadion Miejski

17.00 - 17.35 - Występy zespołu "KZK".
17.45 - 18.25 - Występy zespołu "Mortal God".
18.35 - 19.15 - Występy zespołu "Piece of Cake".
19.25 - 20.05 - Występy zespołu "Vain Creation".
20.15 - Rockoteka.

 

 

2 lipca - sobota

SCENA GŁÓWNA - targowisko "Turzynek"

15.00 - Prezentacje orkiestr dętych i big bandów - koncerty i pokazy choreografii, animacje taneczne z Kimama Dance Studio.
18.00 - Koncert zespołu The Last Ride (Szczecin).
19.00 - Koncert zespołu The Bluesmobile (Kraków).
20.00 - Koncert zespołu Specyficzni.
21.00 - Koncert zespołu Jesienni Przyjaciele (Goleniów).
22.00 - Koncert zespołu JAMBOAFRICA.

SCENA NA "PODGRODZIU" - Plac Planty

14.00 - 21.00 - Hanzeatyckie Spotkania Muzyczne - Festiwal Orkiestr Dętych i Big Bandów.
Wystąpią zespoły z Bergen, Lęborka, Władysławowa, Myśliborza, Radomia, Szczecina, Drawska Pomorskiego, Płotów, Drezdenka, Gryfic i Goleniowa. Animacje taneczne z Kimama Dance Studio.
12.00 - 14.00 - Pokazy tresury psów i właściwego zachowania się dzieci w kontaktach z psami (ul. Kościuszki).
15.45 - 16.00 - Pokazy ratownictwa i udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez WOPR.
19.30 - 21.00 - Występy grupy cyrkowej FRITZ-REUTER- ENSEMBLE e.V. z Anklam.

SCENA JAZZOWA - plac Mieszka I, przy kościele św. Katarzyny.

19.00- 21.00 - Koncerty jazzowe.

SCENA ROCKOWA - parking przy Gimnazjum nr 2 - ul. C.K. Norwida, obok wejścia na Stadion Miejski

15.00 - 15.35 - Występy zespołu "M-16".
15.45 - 16.20 - Występy zespołu "Silo".
16.30 - 17.10 - Występy zespołu "Influence".
17.10 - 17.40 - Przerwa.
17.40 - 18.20 - Występy zespołu "No Future".
18.30 - 19.10 - Występy zespołu "FOE".
19.10 - 19.40 - Przerwa.
19.40 - 21.00 - Występy zespołu "Oposy znad Fosy".
21.00 - Rockoteka.

 

 

3 lipca - niedziela

SCENA GŁÓWNA - targowisko "Turzynek"

16.00 - Koncert wokalistek Goleniowskiego Domu Kultury.
17.00 - Kids of Rock (Bitwa na instrumenty).
18.00 - Koncert zespołu Night Crawlers.
19.00 - Koncert Galowy (koncert mieszkańców).
21.50 - Pokaz sztucznych ogni.
22.00 - Zakończenie Festiwalu.

SCENA NA "PODGRODZIU" - Plac Planty

14.00 - 14.30 - Występy zespołu dziecięcego "Brzdąc".
14.30 - 15.00 - Występy grupy tanecznej Urszuli Pająk.
15.00 - 15.15 - Pokaz salsy - Maria Aberbuch.
15.15 - 15.30 - Pokaz organizacji hip-hopowej MAD SKILLZ.
15.00 - 16.00 - Występ zespołu śpiewaczego GRODNICA.
16.00 - 17.00 - Koncert muzyki dawnej w wykonaniu zespołu FLAUTO DOLCE z Drezdenka.
17.00 - 17.30 - Występy kabaretu "Ramol".
17.30 - 18.00 - Występy kabaretu "Szafa".

SCENA ROCKOWA - parking przy Gimnazjum nr 2 - ul. C.K. Norwida, obok wejścia na Stadion Miejski.

12.00 - 12.30 - Występy zespołu "Dziękuję, postoję".
12.40 - 13.10 - Występy zespołu "Dontus".
13.20 - 14.00 - Występy zespołu "Bob Czarley".

Euroboisko na Stadionie OSiR

od 10.00 Turniej mini piłki nożnej o Puchar Burmistrza muzyków biorących udział w Festiwalu.
13.00 - Prezentacje Orkiestr Dętych.

 

 

ATRAKCJE DODATKOWE

"PODGRODZIE"
AGROHANZA - prezentacje Lokalnych Grup Działania, rzemiosło, sztuka, potrawy regionalne, organizacje pozarządowe, miasta partnerskie, zagroda ze zwierzętami. W obiegu będą goleniowskie denary, występy wojów oraz gry i zabawy dla dzieci i dorosłych.

Stoiska czynne:
piątek - 16.00 - 21.00
sobota - 12.00 - 21.00
niedziela - 12.00 - 18.00

HANZA NA MOŚCIE  - most przy ul. Szczecińskiej
Teatr "BRAMA", Teatr "KRZYK", Teatr UHURU Z Gryfina, Teatr Realistyczny ze Skierniewic oraz Teatr z Greifswaldu zapraszają w piątek od 17.00 do 21.00 oraz w sobotę i niedzielę od 14.00 do 21.00 na heppeningi i widowiska.

Festiwal Hanzeatycki z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Goleniowie - promenada przy Spichlerzu

Sobota i Niedziela
11.00 - 17.00 - Rejsy tramwajem wodnym po rzece Inie o każdej pełnej godzinie (odpłatność 8 zł/ osoba)
11.00 - 17.00 - Wypożyczalnia kajaków (odpłatność zgodnie z cennikiem OSiR)

DENAR GOLENIOWSKI
Podczas trwania Festiwalu w punktach informacyjnych będzie można kupić mieszek z denarami goleniowskimi. Denary te będą posiadały moc nabywczą, tzn. będzie można za nie kupować towary na stoiskach ulokowanych na "Podgrodziu".

 

 

Organizatorzy:


Główny Organizator: Multi - Project Management - Grzegorz Gwadera


Współorganizacja:



Goleniowski Dom Kultury

 


Stowarzyszenie „Szanse Bezdroży Gmin Powiatu Goleniowskiego”

 

 

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Brama Vitae”

 


Stowarzyszenie Orkiestra Dęta „Wood and Brass Band”

 


Stowarzyszenie Twórców i Sympatyków przy KWP w Poznaniu

 


Stowarzyszenie Edukacyjno - Społeczno - Kulturalne Teatr Brama

Projekt został dofinansowany ze środków Funduszu Małych Projektów Interrego IVa Polsko-Niemieckiej współpracy Młodzieży.

 


Teatr Krzyk

 


Robert Dusza i Romek Łagowski

 


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie

 


Gmina Goleniów


Sponsorzy:


Bosman

 

 


Multi Projekt

 


Astron

 


Akma Brokers

 

Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja

 


Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Goleniowie

 

Mazur

 

KDE Energy Polska

 

Bank BGŻ

 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z o.o.Kamień Pomorski

 

LCD Media

 

Koszulki z nadrukiem

 

sia Biuro Technologiczne sp. z o.o.

 

EcoTrans

 

Prosol

 

GDR Sp. z o.o.  GODPACK

 


PZU

 

Kredyt Bank

 

Grupa Enea

 

Bank PeKaO SA.

 

MUSHROOM Gospodarka Odpadami Przemysłowymi

 

euroinsbud 

Euroinsbud Sp. z o.o.

 

Węglobud SA

 

Patronat medialny:



infoludek.pl - Szczeciński Serwis Informacyjny

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.