Dzisiaj jest: 25 Stycznia 2022 roku    |    Imieniny: Tatiana, Paweł, Miłosz

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

 

telefony epuap

 

telefony Covid

czwartek, 27 czerwca 2019 12:18

Mityng z rekordami

Za nami druga edycja mityngu lekkoatletycznego Bestseller® Goleniów Athletics Park. W środowym wydarzeniu wzięło udział blisko stu sportowców, wśród nich złoci medaliści ubiegłorocznych Mistrzostw Europy w LA.

Zawodnicy na naszym stadionie rywalizowali w 19 konkurencjach lekkoatletycznych. Oprócz głównych konkurencji mityngu odbyły się biegi amatorów: bieg kobiet na dystansie 1 mili, bieg mężczyzn na dystansie 3000m, a także sztafety zakładowe GPP 2x2x400m. Rywalizacja odbyła się na bardzo wysokim poziomie, nie brakowało świetnych wyników: wielu zawodników poprawiło swoje rekordy życiowe, bądź ustanowiło najlepsze wyniki w sezonie.

Skaczący o tyczce Jose Pacho z Ekwadoru z wynikiem 5.55 m nie tylko wygrał, ale też ustanowił nowy rekord swojego kraju. Należy też podkreślić, że w konkurencji 800 metrów kobiet Rose M. Almanza z Cuby z wynikiem 1:59.04 zarówno wygrała zawody, ale też ustanowiła 5. wynik w tym roku na świecie. Szybciej od niej panie biegały tylko na Diamentowej Lidze w Doha.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania sponsorom i partnerom, dzięki którym możliwe było zorganizowanie imprezy na tak wysokim poziomie, zawodnikom i trenerom, którzy zawitali na nasz Mityng oraz kibicom za przybycie i gorący doping Dziękujemy firmom i instytucjom, które wsparły organizację mityngu: Bestseller Commerce Poland sp. z o.o., FHU Multi Projekt sp. z o.o. sp. k., Serwach sp. j., sia Abrasives Polska sp. z o.o., Drobimex sp. z o.o., Rhenus Logistics SA, LM Wind Power Blades Poland sp. z o.o., Grupa Polmotor Szczecin - Partner Motoryzacyjny, Województwo Zachodniopomorskie, Hotel JF Duet, PSB Profi Mrówka, Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja sp. z o.o., Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Goleniowie, Starostwo Powiatowe. Z wynikami mityngu można się już zapoznać na oficjalnej stronie mityngu www.gap.goleniow.pl.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.