Dzisiaj jest: 20 Czerwca 2021 roku    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

telefony epuap

poniedziałek, 13 czerwca 2011 07:00

Teatr „Brama” zaprasza do nowej siedziby

Stowarzyszenie Edukacyjno-Społeczno-Kulturalne Teatr „Brama” niedługo rozpocznie działanie w nowej siedzibie - w goleniowskim amfiteatrze. Z tej okazji zaprasza swoich miłośników na jej otwarcie.

Nowy adres „Bramy” to obecnie Goleniów, ul. Zielona Droga 9. Po długiej wędrówce Teatr „Brama” wraca na stałe do swojego rodzinnego miasta. Tam, gdzie zaczęła się ich przygoda z teatrem, wielkie przyjaźnie, teatralne sukcesy, podróże. Nadszedł czas powrotu, możliwy tylko i wyłącznie dzięki przekazaniu przez władze Gminy Goleniów budynku amfiteatru na potrzeby „Bramy”.

Nowe miejsce jest jednocześnie nowym początkiem. Niesie ono ze sobą nowe zadania i wyzwania. Jednak „Brama” wraca z nową siłą, motywacją, z jeszcze większą niż dotąd energią, oraz z bagażem doświadczeń i nowych pomysłów. Mają nadzieję, że uda się stworzyć w rodzinnym mieście tętniący życiem, znany w całej Polsce ośrodek teatralny, skupiający wokół siebie kreatywnych i chętnych do działania ludzi. Ten cel jest na wyciągnięcie ręki. Należy jedynie połączyć goleniowski potencjał z dotychczasowym doświadczeniem i siecią kreatywnych przyjaciół z całej Polski.

Z okazji otrzymania stałej siedziby członkowie „Bramy” chcą zaprosić goleniowian na pierwsze „Garden Party” w piątek 24 czerwca o godzinie 19.00, właśnie w nowej siedzibie Teatru „Brama”. W programie wieczoru będą m.in. prezentacja nowego ośrodka, atrakcje artystyczne, grill, wino i rozmowy. Będziecie Państwo świadkami pierwszego artystycznego spotkania w nowym goleniowskim Teatrze, mając jednocześnie możliwość wsparcia artystyczno-społecznych działań.  

Młodzi artyści wierzą, że jeśli tylko mieszkańcy Goleniowa przyjmą nasze zaproszenie do działania i jednocześnie znajdą się osoby chętne wesprzeć teatr tak bardzo potrzebnymi materiałami budowlanymi, wyposażeniem lub pomocną dłonią, są w stanie wspólnymi siłami osiągnąć wyznaczony cel. Chętni do przyjścia proszeni są o potwierdzenie uczestnictwa do 21 czerwca –  e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Teatr „Brama” z góry dziękuje za przybycie.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.