Dzisiaj jest: 24 Kwietnia 2018 roku    |    Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Jak to robią w Kołobrzegu?

8 czerwca nadarzy się okazja obejrzeć kołobrzeski ośrodek, zajmujący się osobami niepełnosprawnymi. Na zlecenie burmistrza Goleniowa organizowany jest wyjazd dla rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych, nauczycieli i opiekunów pracujących w instytucjach zajmujących się tymi osobami oraz wszystkich zainteresowanych tym tematem.

W Kołobrzegu z dużym powodzeniem działa prawdziwe centrum, skupiające instytucje działające na rzecz niepełnosprawnych: zakład aktywności zawodowej, warsztaty terapii zajęciowej, środowiskowy dom samopomocy i dom pomocy społecznej. Warto zobaczyć, jak one funkcjonują - oczywiście w kontekście planów stworzenia w Goleniowie zakładu aktywności zawodowej (ZAZ) i warsztatów terapii zajęciowej (WTZ).
Osoby zainteresowane udziałem w wyjeździe powinny zgłosić się do Biura Obsługi Interesanta UGiM Goleniów lub przesłanie mailem swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Liczba miejsc jest ograniczona.
Wyjazd planowany jest na 8 czerwca br. (poniedziałek) o godz. 9.00 spod Bramy Wolińskiej, powrót przewidywany jest na godzinę 16.30. Koszty wyjazdu pokryje Gmina Goleniów.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl